Liverpūle, 20:00 @ 05.04.2021

2 no 2!

Pirmdienas vakarā Anglijas Premjerlīgā mačs starp “Everton” un “Crystal Palace”. Liverpūles komanda “Everton” šobrīd ar 46 punktiem 28 spēlēs atrodas 8. vietā, savukārt “Crystal Palace” 29 spēlēs tikusi pie 37 punktiem, tādējādi ieņemot 12. vietu.

Pirms izlašu pauzes “Everton” piedzīvoja zaudējumu sēriju – divi zaudējumi Premjerlīgā, kā arī viens FA kausa izcīņā. “Crystal Palace” sekmes pēdējo triju spēļu laikā bijušas dažādas – pa vienai uzvarai, zaudējumam un neizšķirtam.

Bukmeikeru vērtējumā “Everton” ir spēles favorīte, jo uz komandas uzvaru ir koeficients 1,82. Neizšķirta varbūtība novērtēta ar koeficientu 3,40, savukārt “Crystal Palace” uzvarai piešķirts koeficients 4,90.

Pēdējās sešās no septiņām savstarpējām spēlēm “Crystal Palace” ir guvusi vārtus. Koeficients uz to, ka komanda pirmdienas vakarā būs precīza, ir 1,70.

Interesanti, ka pēdējie seši no astoņiem savstarpējo dueļu pirmajiem puslaikiem ir noslēgušies ar neizšķirtu. Koeficients 2,03 vēsta par iespēju, ka pirmais puslaiks noslēgsies ar vienādu rezultātu arī šajā reizē.

Rezultāts: 1:1 (0:0)

5 x 10 EURbezriska likmes

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: "Crystal Palace" gūs vārtus
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.70
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Eksperta statistika
Likmes
23
Precīzas
16
Zaudētas
6
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
161
Precīzas
88
Zaudētas
70
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT