40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Everton” un “Crystal Palace” duelis

Liverpūle, 20:00 @ 05.04.2021

2 no 2!

Pirmdienas vakarā Anglijas Premjerlīgā mačs starp “Everton” un “Crystal Palace”. Liverpūles komanda “Everton” šobrīd ar 46 punktiem 28 spēlēs atrodas 8. vietā, savukārt “Crystal Palace” 29 spēlēs tikusi pie 37 punktiem, tādējādi ieņemot 12. vietu.

Pirms izlašu pauzes “Everton” piedzīvoja zaudējumu sēriju – divi zaudējumi Premjerlīgā, kā arī viens FA kausa izcīņā. “Crystal Palace” sekmes pēdējo triju spēļu laikā bijušas dažādas – pa vienai uzvarai, zaudējumam un neizšķirtam.

Bukmeikeru vērtējumā “Everton” ir spēles favorīte, jo uz komandas uzvaru ir koeficients 1,82. Neizšķirta varbūtība novērtēta ar koeficientu 3,40, savukārt “Crystal Palace” uzvarai piešķirts koeficients 4,90.

Pēdējās sešās no septiņām savstarpējām spēlēm “Crystal Palace” ir guvusi vārtus. Koeficients uz to, ka komanda pirmdienas vakarā būs precīza, ir 1,70.

Interesanti, ka pēdējie seši no astoņiem savstarpējo dueļu pirmajiem puslaikiem ir noslēgušies ar neizšķirtu. Koeficients 2,03 vēsta par iespēju, ka pirmais puslaiks noslēgsies ar vienādu rezultātu arī šajā reizē.

Rezultāts: 1:1 (0:0)

Standings provided by Sofascore
Prognoze: "Crystal Palace" gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.70
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37