40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “City” uzvarēs otro puslaiku pret “Chelsea”

Londona, 22:00 @ 05.01.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ Londonas “Chelsea” – Mančestras “City” 0:1 (0:1)

Šovakar Anglijas premjerlīgas vienīgajā mačā gaidāma lielklubu sadursme. 19. kārtas ietvaros Londonas “Chelsea” savā laukumā uzņems Mančestras “City”.

Iepriekšējie rezultāti

Lai arī “uz papīra” šo abu komandu cīņa uzskatāma par grandu dueli, tomēr granda statusā šobrīd ir tikai Mančestra, kas kopvērtējumā ieņem otro vietu. “Chelsea” pēdējā laikā pamatīgi buksē un atrodas tikai 10. vietā. Čempionāta tabula gan ir gana blīva un vairāku uzvaru sērija, kā arī konkurentu neveiksmes var pietuvināt londoniešus Eirokausu zonai. “Chelsea” pēdējās septiņās spēlēs ir cietusi četrus zaudējumus, bet “City” ir sešas uzvaras pēdējos astoņos mačos.

Koeficienti un tendences

Balstoties uz iepriekšējiem rezultātiem, šajā mačā var gaidīt “City” uzvaru otrajā puslaikā. Sešās no pēdējām astoņām spēlēm “City” otros puslaikus ir uzvarējusi, savukārt “Chelsea” pēdējo 11 maču laikā ir izcīnījusi tikai vienu otrā puslaika uzvaru, četrreiz zaudējot.

Prognozes iespējams izdarīt arī uz kopējo vārtu skaitu, ka tas būs virs 2,5 (1.75), ka ar vārtu guvumu izcelsies Erlings Hālands (1.73) vai Fils Fodens (3.53), kā arī stūra sitienu kopskaitu – 1.82 uz to, ka tie būs vairāk nekā 9,5.

Prognozes rezultāts:Precīza
"Chelsea" un "City" mačā otrajā puslaikā būs neizšķirts
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.10
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37