40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: cīņa starp “Celta” un “Sevilla”

Bigo, 22:00 @ 12.04.2021

1 no 2!

Spānijas futbola čempionāta 30. kārtu pirmdienas vakarā noslēgs spēle starp “Celta” un “Sevilla” komandām. Turnīra tabulā “Celta” atrodas pašā viducī jeb 10. vietā ar izcīnītiem 37 punktiem, kamēr “Sevilla” ir 4. pozīcijā, kas garantē vietu UEFA Čempionu līgā.

Pirms nedēļas “Celta” uzkāpa uz panākumu takas, jo tika pārspēta “Deportivo”, bet pirms tam trīs spēlēs bija pa zaudējumam, neizšķirtam un uzvarai. “Sevilla” parūpējās par intrigu Spānijas čempionātā, jo iepriekšējā kārtā pieveica līderi “Atletico”, savukārt pēdējais zaudējums “La Liga” piedzīvots 6. martā.

Apskatot koeficientus, redzams, ka “Sevilla” ir spēles favorīte, jo uz komandas uzvaru tiek piedāvāts koeficients 2,20. Neizšķirta iespēja novērtēta ar koeficientu 3,25, savukārt “Celta” uzvarai piešķirts koeficients 3,40.

“Celta” pēdējās piecās no sešām spēlēm pret “Sevilla” izcēlusies ar precīzu sitienu vārtos mača 2. puslaikā. Šāda notikuma iestāšanās pirmdienas mačā novērtēta ar koeficientu 2,08.

“Sevilla” aizvadītajās četrās “La Liga” izbraukuma spēlēs guvusi vārtus 2. puslaikā. Uz to, ka Sevilja būs precīza pirmdienas vakara 2. puslaikā, var uzlikt ar koeficientu 1,73.

Rezultāts: “Sevilla” uzvara 4:3 (2:3)

Standings provided by Sofascore
Prognoze: "Sevilla" gūs vārtus 2. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.73
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37