40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: cīņa par palikšanu “La Liga”

Maljorka, 17:15 @ 05.02.2022

0 no 2!

Spānijas futbola čempionātā sestdien norisināsies četras spēles, bet viena no sīvākajām varētu būt starp “Mallorca” un “Cadiz”. Ar 20 punktiem 21 spēlē Maljorka atrodas 17. jeb pēdējā vietā, kas garantē vietu augstākajā sabiedrībā, bet pozīciju zemāk ir “Cadiz”, kas atpaliek par diviem punktiem, taču “Mallorca” aizvadījusi par spēli mazāk.

Protams, ka ar uzvaru sērijā “Mallorca” pēdējā laikā nav izcēlusies. Viens no četriem sezonas panākumiem bija 4. decembrī, kad izdevās apspēlēt pašreizējo čempioni Madrides “Atletico”. Krietni pozitīvāk uz spēli ieradīsies “Cadiz” – lai gan šonedēļ zaudēts Karaļa kausa ceturtdaļfinālā, pirms tam uzvara un neizšķirts “La Liga” ietvaros.

Par izteiktu favorīti šajā duelī izlikta “Mallorca” – koeficients 1,87. Otrs reālākais spēles iznākuma scenārijs ir neizšķirts (3,45), kamēr “Cadiz” panākums novērtēts ar koeficientu 5,05.

“Mallorca” nav guvusi vārtus pirmajā puslaikā pēdējās astoņās no deviņām “La Liga” spēlēm. Pirmo 45 minūšu laikā Maljorkai mazāk par 0,5 vārtiem – koeficients 1,75.

Pēdējās četrās Maljorkas Spānijas čempionāta mājas spēlēs otrajā puslaikā fiksēts neizšķirts. Koeficients, ka šis scenārijs piepildīsies arī sestdien, ir 2,35.

Rezultāts: “Mallorca” uzvara 2:1 (1:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Mallorca" negūs vārtus pirmajā puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.75
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37