Prognozes un trendi: cik rezultatīvi spēle būs “Milan” pret “Roma”?

Milāna, 19:30 @ 06.01.2022

1 no 2!

Pēc pārtraukuma ceturtdien atsāksies Itālijas A sērijas čempionāts. Viena no interesantākajām cīņām varētu būt Milānā, kur “Milan” tiksies ar galvaspilsētas komandu “Roma”. Sezonas vidusdaļā Milāna ar 42 punktiem ir otrajā vietā, bet Roma sakrājusi par desmit punktiem mazāk, kas dod sesto pozīciju.

Pagājušā gada noslēgumu “Milan” nevar uzskatīt par pašu veiksmīgāko. Vispirms tikai kompensācijas laikā Zlatans Ibrahīmovičs izrāva 1:1 pret otrā desmitnieka komandu “Udinese”, pēc tam zaudēts “Napoli” (0:1), savukārt divas dienas pirms Ziemassvētkiem panākums pret “Empoli” ar 4:2.

Decembri “Roma” uzsāka ar divām neveiksmēm, bet kopš tā laika nav zaudēts – vispirms UEFA Eiropas Konferences līgā uzvara pār Sofijas CSKA 3:2, kam sekoja panākumi pret “Spezia” (2:0) un “Atalanta” (4:1), bet pēdējā mačā sadalīti punkti ar “Sampdoria” (1:1).

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Bukmeikeru vērtējumā spēlē Milan pret Roma favorīte gaidāmajā spēlē ir “Milan”, uz kuras panākumu var uzlikt ar koeficientu 2,08. Visai līdzīgi koeficienti ir uz to, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu (3,75) un ka uzvaru izcīnīs “Roma” (3,80).

Pēdējās sešās no astoņām savstarpējām spēlēm “Milan” laukumā A sērijā komandas izcēlušās ar vismaz trim gūtiem vārtiem. Koeficients, ka šajā mačā būs vairāk par 2,5 vārtiem, ir 1,75.

Tāpat visos iepriekšējos astoņos dueļos A sērijas ietvaros “San Siro” stadionā pēc pārtraukuma gūti vismaz divi vārti. Otrajā puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem – koeficients 1,96.

Rezultāts: “Milan” uzvara 3:1 (2:1)

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam Milan pret Roma, tie var mainīties

Prognoze Milan pret Roma: kopā vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.75
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
17
Precīzas
9
Zaudētas
8
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT