40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: cik rezultatīvi spēle būs “Milan” pret “Roma”?

Milāna, 19:30 @ 06.01.2022

1 no 2!

Pēc pārtraukuma ceturtdien atsāksies Itālijas A sērijas čempionāts. Viena no interesantākajām cīņām varētu būt Milānā, kur “Milan” tiksies ar galvaspilsētas komandu “Roma”. Sezonas vidusdaļā Milāna ar 42 punktiem ir otrajā vietā, bet Roma sakrājusi par desmit punktiem mazāk, kas dod sesto pozīciju.

Pagājušā gada noslēgumu “Milan” nevar uzskatīt par pašu veiksmīgāko. Vispirms tikai kompensācijas laikā Zlatans Ibrahīmovičs izrāva 1:1 pret otrā desmitnieka komandu “Udinese”, pēc tam zaudēts “Napoli” (0:1), savukārt divas dienas pirms Ziemassvētkiem panākums pret “Empoli” ar 4:2.

Decembri “Roma” uzsāka ar divām neveiksmēm, bet kopš tā laika nav zaudēts – vispirms UEFA Eiropas Konferences līgā uzvara pār Sofijas CSKA 3:2, kam sekoja panākumi pret “Spezia” (2:0) un “Atalanta” (4:1), bet pēdējā mačā sadalīti punkti ar “Sampdoria” (1:1).

Bukmeikeru vērtējumā spēlē Milan pret Roma favorīte gaidāmajā spēlē ir “Milan”, uz kuras panākumu var uzlikt ar koeficientu 2,08. Visai līdzīgi koeficienti ir uz to, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu (3,75) un ka uzvaru izcīnīs “Roma” (3,80).

Pēdējās sešās no astoņām savstarpējām spēlēm “Milan” laukumā A sērijā komandas izcēlušās ar vismaz trim gūtiem vārtiem. Koeficients, ka šajā mačā būs vairāk par 2,5 vārtiem, ir 1,75.

Tāpat visos iepriekšējos astoņos dueļos A sērijas ietvaros “San Siro” stadionā pēc pārtraukuma gūti vismaz divi vārti. Otrajā puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem – koeficients 1,96.

Rezultāts: “Milan” uzvara 3:1 (2:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam Milan pret Roma, tie var mainīties

Prognoze Milan pret Roma: kopā vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.75
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37