5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: “Chelsea” pieder pārsvars

Lille, 22:00 @ 16.03.2022

1 no 2!

Pēdējie UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla dalībnieki noskaidrosies trešdienas vakarā. “Lille” pirmajā spēlē piedzīvoja zaudējumu ar 0:2, taču centīsies saglābt Eirokausu sezonu pret Londonas “Chelsea”, kas noteikto sankciju dēļ komandas īpašniekam saskaras ar problēmām ārpus laukuma.

Pēc pirmās astotdaļfināla cīņas “Lille” izcīnīja divus panākumus Francijas čempionātā, kā arī sadalīja punktus ar “Saint-Etienne”. “Chelsea” šajā laika periodā zaudēja Līgas kausa finālā “Liverpool”, izcīnīja trīs uzvaras Premjerlīgā, vienu FA Kausā, kā arī palika bez skatītājiem un iespējas darboties transfēru tirgū, kā arī tirgot atribūtiku.

Bukmeikeru vērtējumā “Chelsea” šajā spēlē ir favorīte ar koeficientu 2,00. Uz to, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, var uzlikt ar koeficientu 3,70, savukārt “Lille” panākums novērtēts ar koeficientu 4,25.

Pēdējās četrās no piecām izbraukuma spēlēm Čempionu līgā “Chelsea” nav guvusi vairāk par vieniem vārtiem. Koeficients, ka Londonas komandai būs mazāk par 1,5 vārtiem, ir 1,85.

Pēdējās piecās Čempionu līgas spēlēs “Chelsea” bijusi pārāka otrajā puslaikā. Uz to, ka “Chelsea” uzvarēs noslēdzošās 45 minūtes, var uzlikt ar koeficientu 2,22.

Rezultāts: “Chelsea” uzvara 2:1 (1:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Chelsea" mazāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.85
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu