40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: būs rezultatīvs vakars

Mančestra, 22:00 @ 02.05.2022

1 no 2!

Anglijas Premjerlīgas 35. kārtas pēdējā spēle norisināsies pirmdienas vakarā Mančestrā starp vietējo “United” un “Brentford”. “Sarkanie velni”, kas aizvadījuši vismaz par spēli vairāk nekā tuvākās konkurentes, tabulā atrodas 6. vietā ar 55 punktiem, bet līdz sezonas izskaņai iespējams gan pacelties, gan nokrist. “Brentford” atrodas 12. vietā un bez lieliem uzdevumiem ir sezonas atlikušajos mačos.

Iepriekšējie rezultāti

Lai spēlētu Eirokausos un būtu spēcīgāko sabiedrībā, nepieciešamas uzvaras, tomēr “United” ar to nav spējusi iepriecināt savus līdzjutējus pēdējā laikā. Pēdējo sešu spēļu laikā Mančestra pārspējusi “Norwich City”, dalījusi punktus ar Londonas “Chelsea” un Lesteras “City”, bet piedzīvojusi zaudējumus pret “Everton”, “Liverpool” un Londonas “Arsenal”.

Diametrāli pretējas sekmes ir “Brentford”, kam pēdējās septiņās spēlēs ir piecas uzvaras (viena no tām pret “Chelsea”), neizšķirts (pret “Tottenham”) un zaudējums.

Koeficienti un trendi

Bukmeikeri paredz, ka pirmdienas vakarā uzvarēs “United”, izliekot koeficientu 1,78. Uz iespēju, ka spēle noslēgsies ar punktu sadali, var uzlikt ar koeficientu 4,00, savukārt “Brentford” panākums novērtēts ar koeficientu 4,75.

Pēdējās sešās no astoņām “Brentford” izbraukuma spēlēm abas komandas guvušas vārtus. Koeficients, ka abas vienības vismaz pa reizei izdarīs precīzus sitienus, ir 1,70.

Vismaz trīs vārti gūti pēdējās septiņās no astoņām “Brentford” izbraukuma spēlēm Premjerlīgā. Vairāk par 2,5 vārtiem – koeficients 1,75.

Rezultāts: “United” uzvara 3:0 (1:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.75
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37