40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Bulgārijas un Gibraltāra izlašu spēle būs rezultatīva

Razgrada, 21:45 @ 23.09.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

UEFA Nāciju līgas C līgas 4. grupā turpinās cīņa par to, kura komanda nodrošinās vietu B līgā, šajā cīņā līderos Gruzija un Ziemeļmaķedonija, kā arī cīņa starp Bulgāriju un Gibraltāra par to, kura komanda piedalīsies pārspēlēs par izkrišanu uz D līgu.

Iepriekšējie rezultāti

Bulgārijas izlase kopumā nesekmīgi aizvada šo Nāciju līgas ciklu, attiecīgi četrās spēlēs izcīnīti trīs punkti (visi ar neizšķirtiem rezultātiem) un komanda necīnās vairs par iespējām iekļūt Nāciju līgas B līgā, lai gan 4. grupā izlose piespēlēja līdzīgas izlases. Vakara pretinieki Gibraltāra izlase aizvadītajās četrās spēlēs tikusi pie viena punkta, kas tika izcīnīts tieši pret Bulgāriju ar to nospēlējot neizšķirti savā laukumā, kopumā četrās spēlēs sakrāta gūto un zaudēto vārtu bilance viens pret vienpadsmit. Komandu pirmā savstarpējā spēle noslēdzās ar viens pret viens rezultātu, uzvarētāju nenoskaidrojot, bet teritoriālajam pārsvaram piederot Bulgārijai.

Koeficienti un trendi

Bukmeikeri paredz, ka piektdienas vakarā uzvarēs Bulgārijas izlase, izliekot koeficientu 1.16. Uz iespēju, ka spēle noslēgsies ar punktu sadali, var uzlikt ar koeficientu 9.0, savukārt Gibraltāra izlases panākums novērtēts ar koeficientu 29.0.

Pēdējās sešpadsmit no deviņpadsmit izbraukuma spēlēm, kurā piedalījusies Lihtenšteinas izlase, kāda no komandām nav guvusi vārtus. Koeficients, ka abas izlases negūs vārtus, ir 1.54.

Pēdējās septiņās no septiņām oficiālajās izbraukuma Gibraltāra izlases spēlēs komandas kopā guvušas vismaz četrus vārtus. Koeficients, ka komandu kopējais vārtu skaits būs vairāk par 3.5, ir 2.45.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognozes un trendi: Bulgārija-Lihtenšteina kopējais vārtu skaits virs 3.5
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.45
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37