Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Brighton” pret “Everton”

Braitona, 22:15 @ 12.04.2021

1 no 2!

Viena no divām Anglijas Premjerlīgas pirmdienas spēlēm būs starp “Brighton & Hove Albion” un “Everton”. Braitonas komanda ar 32 punktiem atrodas 16. vietā, par sešiem punktiem esot priekšā izkrišanas zonai, bet “Everton” ar 47 punktiem ir 8. labākā komanda.

“Brighton” iepriekšējā Premjerlīgas spēlē zaudēja Mančestras “United”, bet pirms tam izcīnīja divas uzvaras pēc kārtas. Pēdējo četru maču bilance “Everton” vienībai nav tā labākā, jo Premjerlīgā divi zaudējumi un neizšķirts, kamēr FA kausā zaudējums pret Mančestras “City”.

Lai gan turnīra tabulā “Brighton” atrodas krietni zemāk, bukmeikeri tieši šo komandu noteikuši kā favorīti – koeficients 2,27 uz komandas uzvaru. Ļoti līdzīgi ir koeficienti, ka mačs noslēgsies ar neizšķirtu (3,25) un ka “Everton” uzvarēs (3,30).

Pēdējās piecās no septiņām savstarpējām spēlēm Premjerlīgā pirmais puslaiks noslēdzies ar neizšķirtu. Šāda scenārija piepildīšanās pirmdienas vakarā novērtēta ar koeficientu 2,02.

Tāpat iepriekšējās piecās no septiņām tikšanās reizēm komandas kopumā guvušas vismaz divus vārtus otrajās 45 minūtēs. Uz to, ka šīs spēles 2. puslaikā tiks gūti vismaz divi vārti (over 1,5), var uzlikt ar koeficientu 2,30.

Rezultāts: 0:0

Standings provided by Sofascore
Prognoze: 1. puslaiks - neizšķirts
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.02
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes5
Precīzas2
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-1,64
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37