5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: “Borussia” vai “Bayern” uzvarēs ar viena gola pārsvaru

Dortmunde, 19:30 @ 08.10.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Vācijas klasika ir klāt – Minhenes “Bayern” un Dortmundes “Borussia” šīs sezonas pirmajā savstarpējā bundeslīgas mačā cīnīsies par svarīgiem punktiem turnīra tabulā. Kā jau ierasts iepriekš, šī principiālā cīņa solās būt spraiga, dramatiska un notikumiem bagāta.

Iepriekšējie rezultāti

“Bayern” un “Borussia” sezonas ievadā nemaz nav bundeslīgas TOP2, jo augstākās pozīcijas šobrīd ieņem attiecīgi Berlīnes “Union” un “Freiburg”. Bundeslīgas tabula šobrīd ir ļoti blīva, jo pirmo no piektās vietas šķir tikai divi punkti. “Bayern” pagaidām atrodas trešajā pozīcijā, bet “Borussia” piektajā, taču abām ir vienāds punktu skaits (15). Pēc rītdienas spēlēs situācija var pilnībā izmainīties.

“Bayern” atrodas paradoksālā situācijā, jo komada šosezon lieliski spēlē UEFA Čempionu līgā, taču buksē vietējā čempionātā. Minhenieši pēdējo četru bundeslīgas spēļu laikā nav izcīnījusi nevienu uzvaru, trīsreiz spēlējot neizšķirti un šajā laika periodā nopelnot vien trīs punktus. Tikmēr “Borussia” ir trīs uzvaras pēdējos četros mačos.

Koeficienti un trendi

Koeficients uz “Borussia” uzvaru ir ļoti pieklājīgs – 4.70 un, ņemot vērā abu komandu pēdējā laika formu, nebūtu nekāds pārsteigums, ja dortmundieši šo spēli uzvarētu. It sevišķi, ja “Bayern” turpinās smagnēji un neuzlabos sniegumu vietējā čempionātā, “Borussia” ir labas izredzes cīnīties par panākumu mačā. Maz ticams, ka šī spēle nebūs rezultatīva – bukmeikeri ar koeficientu 1.36 novērtē iespējamību, ka mačā kopumā tiks gūti vismaz trīs vārti.

Domājams, ka uzbrukumi sekos viens pēc otra, tādēļ varam sagaidīt arī daudz stūra sitienus. Iespējamība, ka mačā būs vismaz deviņi stūra sitieni, ir 1.51. Tomēr cīņa, visdrīzāk, nebūs uz vieniem vārtiem, tādēļ varam prognozēt, ka komanda, kura uzvarēs, panākumu gūs tikai ar vienu vārtu pārsvaru, šo iespējamību bukmeikeriem vērtējot ar 2.65.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognozes un trendi: "Borussia" vai "Bayern" uzvarēs ar vienu vārtu pārsvaru
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.65
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas9
Zaudētas11
Atgrieztas0
Peļņa:-0,87
Prognozes286
Precīzas154
Zaudētas129
Atgrieztas3
Peļņa:+14,25

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
5 x €10 likmes bez riska! + Pasaules kausa piedāvājumi
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu