40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Atletico” cerībās nosargāt titulu

Elče, 17:15 @ 01.05.2021

1 no 2!

Sestdien Spānijas futbola čempionātā “Elche” savā laukumā uzņems Madrides “Atletico”. Abām komandām atlikušais sezonas nogrieznis ir ļoti svarīgs, jo “Elche” cīnās par vietas saglabāšanu “La Liga”, pašlaik ar 30 punktiem atrodoties 18. vietā jeb izkrišanas zonā, savukārt “Atletico” ar 73 punktiem ir līdere, taču “Barcelona” un “Real” atpaliek tikai par diviem punktiem, bet “Sevilla” – trim.

Ar pozitīvām emocijām “Elche” uzsāks šo maču, jo iepriekšējā kārtā komanda pieveica “Levante”, tādējādi tiekot pie pirmās uzvaras kopš 6. marta. “Atletico” sniegums pēdējās sešās spēlēs ir bijis mainīgs, kas krietni pasliktinājis izredzes kļūt par čempioni. Pēdējā spēlē zaudēts “Athletic”, bet pirms tam bija trīs uzvaras, neizšķirts un zaudējums.

Bukmeikeriem ir skaidra šī spēles favorīte – “Atletico” un koeficients 1,41. Kā otra reālākā iespēja tiek minēta neizšķirts (koeficients 4,40), bet vismazāk ticams, ka uzvaru izcīnīs “Elche”, jo koeficients ir 8,50.

Pēdējās piecās tikšanās reizēs Spānijas čempionātā “Atletico” uzvarējusi 2. puslaiku. Koeficients, ka arī šīs spēles noslēdzošajās 45 minūtēs Madride būs pārāka, ir 1,71.

“Atletico” nav guvusi vairāk kā vienus vārtus pēdējās piecas no septiņām “La Liga” spēlēm. Madride mazāk par 1,5 vārtiem – koeficients 2,23.

Rezultāts: “Atletico” uzvara 1:0 (1:0)

Eiropas TOP līgas: ko vērot sestdienā

Standings provided by Sofascore
Prognoze: "Atletico" uzvarēs 2. puslaiku
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.71
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37