40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Athletic” uzņem pastarīti

Bilbao, 22:00 @ 07.03.2022

2 no 2!

Spānijas futbola čempionātā pirmdienas vakarā norisināsies viena spēle – Bilbao “Athletic”, kas ar 37 punktiem ir astotajā vietā, mērosies spēkiem ar pēdējās vietas īpašnieci “Levante”, kam jāpaveic liels brīnums, lai neizkristu līgu zemāk. Pēdējos trīs “La Liga” mačos “Athletic” tikai viena uzvara un divas neveiksmes, kas arī nedaudz attālinājis no sestās vietas, kas dotu vietu Eirokausos.

“Levante” netipiski savai atrašanās vietai spēlējusi labi pēdējā laikā. Iepriekšējā kārtā uzvara pār “Elche”, pirms tam neizšķirts ar “Celta Vigo”, savukārt divas dienas pēc visu mīlētāju svētkiem šokēta futbola sabiedrība, apspēlējot pašreizējo čempioni Madrides “Atletico”.

Visai stabilas favorītes lomā ar koeficientu 1,60 atrodas “Athletic”. Koeficients, ka pēc 90 minūtēm būs neizšķirts, ir 4,20, bet “Levante” panākums novērtēts ar augsto 6,25.

“Levante” guvusi vārtus pēdējās sešās no astoņām izbraukuma spēlēm Spānijas čempionātā. Uz to, ka pastarīte būs precīza pirmdienas vakarā, var uzlikt ar koeficientu 1,62.

“Athletic” uzvarējusi otro puslaiku pēdējās piecās no septiņām savstarpējām spēlēm. Koeficients, ka scenārijs atkārtosies un Bilbao būs pārāka otrajās 45 minūtēs, ir 1,92.

Rezultāts: “Athletic” uzvara 3:1 (0:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Athletic" uzvarēs 2. puslaiku
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.92
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37