Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Arsenal” par sekmīgu sezonas noslēgumu

Londona, 21:00 @ 19.05.2021

1 no 3!

Anglijas futbola Premjerlīgā trešdienas vakarā savā starpā tiksies divas Londonas komandas – “Crystal Palace” un “Arsenal”. Kad līdz sezonas beigām palikušas vien divas kārtas, “Crystal Palace” atrodas 13. vietā ar 44 punktiem, bet “Arsenal” kontā ir 55 punkti, kas dod 9. vietu, turklāt pie visai lielas veiksmes komanda var ielauzties arī Eirokausu zonā.

Pēdējās trīs spēlēs “Crystal Palace” kontā ir divas uzvaras, bet septiņu spēļu nogrieznī komanda izcēlusies ar četriem zaudējumiem, neizšķirtu un diviem panākumiem. Otro Londonas derbiju pēc kārtas aizvadīs “Arsenal”, kas pirms nedēļas pieveica “Chelsea”. Pēdējos trīs Premjerlīgas mačos komandai ir tikai un vienīgi uzvaras.

Bukmeikeri par šīs spēles favorīti uzskata “Arsenal”, piedāvājot koeficientu 1,53. Iespēja, ka spēle noslēgsies bez uzvarētāja noskaidrošanas, novērtēta ar koeficientu 4,45, savukārt koeficients uz “Crystal Palace” uzvaru ir 6,50.

Pēdējās septiņās no deviņām savstarpējām spēlēm pirmie vārti gūti līdz mača 30. minūtei. Uz to, ka arī trešdienas vakarā komandas būs precīzas pirmo 30 minūšu laikā, var uzlikt ar koeficientu 1,81.

Tāpat sešas no pēdējām astoņām tikšanās reizēm komandas kopā guvušas vismaz trīs vārtus. Vairāk par 2,5 vārtiem – koeficients 1,74.

“Crystal Palace” 2. puslaikus pret “Arsenal” nav zaudējusi pēdējās septiņās no astoņām savstarpējām spēlēm (4 uzvaras un 3 neizšķirti). “Crystal Palace” iespēja nezaudēt noslēdzošās 45 minūtes (dubultiespēja 1X) novērtēta ar koeficientu 1,87.

Rezultāts: “Arsenal” uzvara 3:1 (1:0)

Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.74
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37