40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “AC Ajaccio” un PSG gūs mazāk par 3,5 vārtiem

Ažaksjo, 22:00 @ 21.10.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ “AC Ajaccio” – Parīzes “Saint-Germain” 0:3 (0:1)

Francijas čempionāta 12. kārtas ietvaros viena no čempionāta pastarītēm “AC Ajaccio” savā laukumā uzņems šīs valsts turīgāko klubu Parīzes “Saint-Germain” (PSG), kas šobrīd atrodas turnīra līderpozīcijā.

Iepriekšējie rezultāti

PSG šosezon ir vienīgais Francija klubs, kas nav piedzīvojis zaudējumus, deviņas reizes uzvarot un divreiz cīnoties neizšķirti. Tikmēr “AC Ajaccio” balansē uz naža asmens un ieņem 18. pozīciju 20 komandu konkurencē. “Lāči” sakrājuši astoņus punktus, tomēr situācija turnīra lejasgalā ir visai blīva, jo, piemēram, 14. pozīcijā esošajai “Nantes” ir 10 punkti, tāpēc viss var ātri mainīties.

Koeficienti un tendences

No pēdējām septiņām savstarpējām spēlēm, kas notikušas “AC Ajaccio” laukumā, sešās abi klubi guvuši ne vairāk kā trīs vārtus, tāpēc sagaidāms, ka piektdienas mačā komandas izcelsies ar mazāk kā 3,5 goliem (1.50).

Tāpat bukmeikeri ar koeficientu 3.45 prognozē, ka PSG uzvarēs, izpildīs virs 8,5 stūra sitieniem un Kilians Mbapē gūs vārtus. Savukārt koeficients uz to, ka precīzs būs Lionels Mesi, ir 1.83. Tikmēr iespējamība uz to, ka mača laikā tiks parādītas vairāk kā 4,5 dzeltenās kartītes ir 2.43.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognozes un trendi: "AC Ajaccio" un PSG gūs mazāk par 3,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.50
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37