Prognozes un trendi: abām nepieciešama uzvara

Neapole, 20:00 @ 18.04.2022

1 no 2!

Itālijas A sērijā pirmdienas vakarā risināsies divas spēles, un pirmajā duelī tiksies “Napoli” un “Roma”. Turnīra tabulā augstāk atrodas “Napoli”, kas ar 66 punktiem ieņem trešo vietu, savukārt Romai ir 57 punkti, kas dod 5. vietu.

Kādā brīdī “Napoli” bija čempionāta līdere, tomēr punktu zaudēšanas dēļ šī pozīcija tika pazaudēta. Iepriekšējā nedēļā komanda piekāpās “Fiorentina”, bet marta sākumā svarīgajā līderu duelī tika zaudēts “Milan”. Kopumā pēdējo sešu spēļu laikā “Napoli” ir četras uzvaras. “Roma” pagājušajā nedēļā kvalificējās UEFA Eiropas Konferences līgas pusfinālam, savukārt A sērijā pēdējās sešās spēlēs izcīnīti pieci panākumi.

Bukmeikeru vērtējumā favorīte pirmdienas vakarā ir “Napoli” ar koeficientu 1,94. Uz to, ka spēle beigsies ar vienādu rezultātu, var uzlikt ar koeficientu 3,75, bet “Roma” panākums novērtēts ar koeficientu 4,20.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Abas komandas guvušas vārtus pēdējās septiņās no astoņām “Napoli” spēlēm A sērijā. Koeficients, ka gan “Napoli”, gan “Roma” būs precīzas, ir 1,78.

Vismaz trīs vārti gūti pēdējās piecās no sešām “Napoli” spēlēm A sērijā. Koeficients, ka mačā būs vairāk par 2,5 vārtiem, ir 1,88.

Rezultāts: 1:1 (1:0)

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: vairāk nekā 2,5 vārti
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.88
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
17
Precīzas
9
Zaudētas
8
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT