5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: abām nepieciešama uzvara

Neapole, 20:00 @ 18.04.2022

1 no 2!

Itālijas A sērijā pirmdienas vakarā risināsies divas spēles, un pirmajā duelī tiksies “Napoli” un “Roma”. Turnīra tabulā augstāk atrodas “Napoli”, kas ar 66 punktiem ieņem trešo vietu, savukārt Romai ir 57 punkti, kas dod 5. vietu.

Kādā brīdī “Napoli” bija čempionāta līdere, tomēr punktu zaudēšanas dēļ šī pozīcija tika pazaudēta. Iepriekšējā nedēļā komanda piekāpās “Fiorentina”, bet marta sākumā svarīgajā līderu duelī tika zaudēts “Milan”. Kopumā pēdējo sešu spēļu laikā “Napoli” ir četras uzvaras. “Roma” pagājušajā nedēļā kvalificējās UEFA Eiropas Konferences līgas pusfinālam, savukārt A sērijā pēdējās sešās spēlēs izcīnīti pieci panākumi.

Bukmeikeru vērtējumā favorīte pirmdienas vakarā ir “Napoli” ar koeficientu 1,94. Uz to, ka spēle beigsies ar vienādu rezultātu, var uzlikt ar koeficientu 3,75, bet “Roma” panākums novērtēts ar koeficientu 4,20.

Abas komandas guvušas vārtus pēdējās septiņās no astoņām “Napoli” spēlēm A sērijā. Koeficients, ka gan “Napoli”, gan “Roma” būs precīzas, ir 1,78.

Vismaz trīs vārti gūti pēdējās piecās no sešām “Napoli” spēlēm A sērijā. Koeficients, ka mačā būs vairāk par 2,5 vārtiem, ir 1,88.

Rezultāts: 1:1 (1:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: vairāk nekā 2,5 vārti
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.88
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu