40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Osasuna” un “Barcelona” kopā gūs vairāk nekā 2,5 vārtus

Pamplona, 22:30 @ 08.11.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ “Osasuna” – “Barcelona” 1:2 (1:0)

Spānijas “La Liga” mačā otrdien vēlu vakarā savā starpā tiekas “Osasuna” un “Barcelona” vienības. Šīs valsts augstākās līgas 14. kārtas mačā “Osasuna” ir mājiniece, kura kopvērtējumā ieņem augsto piekto pozīciju, kamēr Barselona ir līdere.

Iepriekšējie rezultāti

“Barcelona” Spānijas čempionātā uzvarējusi līdz šim 11 no 13 mačiem, kā arī pa reizei zaudējusi un cīnījusies neizšķirti. Tas ar 34 punktiem ļauj ieņemt pirmo pozīciju, apsteidzot otrajā vietā esošo Madrides “Real” par diviem punktiem. Savukārt “Osasuna” var lepoties ar septiņiem panākumiem 13 dueļos, kā arī piedzīvoti divi neizšķirti un četri zaudējumi.

Koeficienti un tendences

Sešās no pēdējām astoņām abu komandu savstarpējām spēlēm “Osasuna” laukumā kopumā gūti vismaz trīs vārti. Koeficients uz to, ka šajā mačā būs vērojami vairāk nekā 2,5 goli ir 1.77. Iespējams izdarīt arī apvienotu likmi (2.65), ka 1) “Barcelona” uzvarēs, 2) būs vērojami vairāk nekā 2,5 vārti un 3) Roberts Levandovskis gūs vārtus.

Tikmēr koeficients uz to, ka golus iesitīs abas vienības ir 1.78, bet, ka pirmajā puslaikā kopējais vārtu skaits būs nepāra ir 2.03. Tāpat iespējams izdarīt likmi uz kopējo stūra sitienu skaitu virs 9,5 (2.09), kā arī uz to, ka “Barcelona” šajā mačā neielaidīs vārtus (2.30).

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognozes un tendences: "Osasuna" un "Barcelona" kopā gūs vairāk nekā 2,5 vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.77
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37