Pamplona, 22:00 @ 22.02.2021

2 no 2!

Vienīgā Spānijas “La Liga” čempionātā pirmdienā. Ceturtajā vietā esošie “Sevilla” futbolisti uzņems 13.pozīcijas īpašniekus “Osasuna”. Bukmeikeri par favorītiem uzskata “Sevilla”, tomēr koeficients nav pārāk zems – 2.10. To var skaidrot ar “Sevilla” saspringto grafiku (aizvadītajā nedēļā zaudējums Čempionu līgas astotdaļfināla spēlē pret “Borussia”), kā arī labo “Osasuna” formu pēdējā laikā. Pamplonas vienība iepriekšējās četrās “La Liga” spēlēs nav zaudējusi: diviem neizšķirtiem sekojušas divas uzvaras. Zīmīgi, ka šajā sezonā “Osasuna” komandai nebija izdevies gūt divas secīgas uzvaras.

“Sevilla” ir uzbrūkoša komanda, kas lietas neatliek uz pēdējo mirkli. Par to runā statistika: iepriekšējās piecās “La Liga” spēlēs komanda guvusi pirmos spēles vārtus. Vai tas atkārtosies arī pirmdienas vakara spēlē? Koeficients 1.70.

Turpinot par Seviljas futbolistu spēju gūt vārtus. Komanda no iepriekšējām piecām spēlēm četrās ir guvusi vismaz divus vārtus. Bukmeikeri “Sevilla” futbolistu izredzes šajā spēlē atzīmēties vismaz divas reizes, novērtējuši ar koeficientu 2.20.

Prognoze: "Sevilla" vairāk par 1.5 gūtiem vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.20
Atbalsta
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2020
...