40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un tendences: “Osasuna” pret “Sevilla”

Pamplona, 22:00 @ 22.02.2021

2 no 2!

Vienīgā Spānijas “La Liga” čempionātā pirmdienā. Ceturtajā vietā esošie “Sevilla” futbolisti uzņems 13.pozīcijas īpašniekus “Osasuna”. Bukmeikeri par favorītiem uzskata “Sevilla”, tomēr koeficients nav pārāk zems – 2.10. To var skaidrot ar “Sevilla” saspringto grafiku (aizvadītajā nedēļā zaudējums Čempionu līgas astotdaļfināla spēlē pret “Borussia”), kā arī labo “Osasuna” formu pēdējā laikā. Pamplonas vienība iepriekšējās četrās “La Liga” spēlēs nav zaudējusi: diviem neizšķirtiem sekojušas divas uzvaras. Zīmīgi, ka šajā sezonā “Osasuna” komandai nebija izdevies gūt divas secīgas uzvaras.

“Sevilla” ir uzbrūkoša komanda, kas lietas neatliek uz pēdējo mirkli. Par to runā statistika: iepriekšējās piecās “La Liga” spēlēs komanda guvusi pirmos spēles vārtus. Vai tas atkārtosies arī pirmdienas vakara spēlē? Koeficients 1.70.

Turpinot par Seviljas futbolistu spēju gūt vārtus. Komanda no iepriekšējām piecām spēlēm četrās ir guvusi vismaz divus vārtus. Bukmeikeri “Sevilla” futbolistu izredzes šajā spēlē atzīmēties vismaz divas reizes, novērtējuši ar koeficientu 2.20.

Prognoze: "Sevilla" vairāk par 1.5 gūtiem vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.20
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37