40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Brazīlija gūs vairāk nekā 2,5 vārtus pret Serbiju

Katara, 21:00 @ 24.11.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ Brazīlija – Serbija 2:0 (0:0)

Ceturtdien Pasaules kausā futbolā risināsies pēdējās grupu turnīra spēles pirmajā aplī un jau šovakar katra komanda būs izspēlējusi pa vienam mačam. Uzmanību šodien vērts pievērst Brazīlijas un Serbijas cīņai, kas solās būt ļoti aizraujoša.

Iepriekšējie rezultāti

Brazīlija septembrī un jūnijā aizvadīja četras pārbaudes spēles, izcīnot panākumus visās, kas ļāva uz Pasaules kausu doties labā noskaņojumā. Brazīlieši kopumā nav zaudējuši jau 15 spēles pēc kārtas, pēdējo reizi neveiksmi ciešot pērnā gada augustā pret Argentīnu. Tikmēr Serbija nav zaudējusi jau sešas spēles pēc kārtas, pēdējo reizi pretinieku pārākumu atzīstot šī gada jūnijā pret Norvēģiju.

Koeficienti un tendences

Sešās no pēdējām septiņām spēlēm Brazīlija katrā ir guvusi vismaz trīs vārtus. Koeficients, ka brazīlieši pret Serbiju iesitīs vairāk nekā 2,5 golus ir 2.62. Savukārt serbi piecās no pēdējām sešām spēlēm guvuši vismaz divus vārtus. Koeficients uz to, ka Serbija pret Brazīliju iesitīs vairāk nekā 1,5 ir 3.83.

Likmes iespējams izdarīt arī dažādiem citiem iznākumiem, piemēram, ka abas komandas gūs vārtus (1.85), ka kopējais vārtu skats būs virs 3,5 (2.58), vai arī, ka vārtus jebkurā laikā gūs brazīlietis Neimars (2.15) vai serbs Dušans Vlahovičs (3.93). Ar vēl daudziem citiem piedāvājumiem iespējams iepazīties ŠEIT.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Brazīlija gūs vairāk nekā 2,5 vārtus pret Serbiju
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.62
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37