40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un tendeces: Latvija pēc 1. puslaika būs vadībā pret Lielbritāniju

Rīga, 19:30 @ 14.11.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ Latvija uzvarētā mačā ar 79:63 pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 12 punktu pārsvaru.

2023. gada Pasaules kausa finālturnīrā iekļuvusī Latvijas izlase turpina cīņu kvalifikācijas turnīrā, pirmdien mērojot spēkus ar Lielbritānijas izlasi. Lai arī mūsējie jau nodrošinājuši dalību prestižajās sacensībās, uzvaras kvalifikācijā joprojām ir svarīgas FIBA rangu tabulas kontekstā, jo tas ietekmēs pozīcijas grupu izlozē.

Iepriekšējie rezultāti

Latvija PK kvalifikācijā līdz šim izcīnījusi sešas uzvaras septiņās spēlēs, kas likumsakarīgi ļāvis jau priekšlaicīgi iekļūt finālturnīrā. Mūsējiem priekšā ir vēl trīs mači – pret Lielbritāniju un nākamgad februārī pret Turciju un Grieķiju. Tikmēr briti atrodas grupas pēdējā vietā ar vienu uzvaru septiņās cīņās.

Koeficienti un tendences

Iepriekšējā abu komandu savstarpējā mačā rezultāts pēc pirmā puslaika vēstīja 38:38. Koeficients uz to, ka mūsējie šovakar pēc 20 minūtēm būs vadībā ar 6-10 punktu pārsvaru ir 4.00. Latvija piecās no pēdējām septiņām PK kvalifikācijas spēlēm bijusi vadībā vismaz ar sešiem punktiem pēc pirmā puslaika.

Koeficients uz to, ka mūsējie būs vadībā pēc pirmās ceturtdaļas ir 1.39, bet uz to, ka Lielbritānija gūs mazāk par 72,5 punktiem – 1.84. Iespējams prognozēt arī mača kopējo punktu skaitu, piemēram, ka tas būs lielāks par 155,5 (1.74).

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Latvija pēc 1. puslaika būs vadībā pret Lielbritāniju ar 6-10 punktu pārsvaru
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 4.00
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37