Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Sassari iekļūs finālā

Breša, 19:00 @ 28.09.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Klubu basketbola sezona šajā nedēļā daudzviet Eiropā sākas ar pirmssezonas  turnīriem, arī Itālija nav izņēmums, kur tiks izspēlēts Superkauss, kurā piedalīsies “Derthona Basket”, “Dinamo Sassari”, kā arī abas titulētākās Itālijas komandas “Olimpia Milano” un “Virtus Segafredo”. Mana uzmanība spēlei starp “Derthona Basket” un “Dinamo Sassari”.

Komandas aizvadītajā sezonā abas iekļuva Itālijas Sērijas A pusfinālā, “Dinamo Sassari” pusfinālā trīs spēlēs atzina “Olimpia Milano” pārsvaru, kamēr pretinieki “Derthona Basket” trīs spēlēs atzina “Virtus Segafredo” pārākumu. “Dinamo Sassari” šajā sezonā ir izdevies praktiski saglabāt visu sastāvu no iepriekšējās sezonas, lielākais zaudējums Miro Bilana došanās prom no komandas, bet centra pozīcijā būs Onuaku, Gandini, kas ir laba līmeņa spēlētāji. Lielākais ieguvums Džeralda Robinsona un Eimantas Bendžius saglabāšana sastāvā, kā arī lielisks papildinājums aizsarga pozīcijā Kriss Douvs un uzbrucēja pozīcijā Džamals Džounss. “Sassari” komanda lieliski aizvadījā pārbaudes spēles, parādot savu gatavību sezonai, pieveiktas “Cedevita Olimpija”, kā arī Eirolīgas komandas “Panathinaikos” un “Olimpia Milano”.Vakara pretiniece “Derthona Basket” arī līdzīgi kā pretinieki saglabājuši sastāva kodolu ar Maiku Daumu un DžīPī Makuru, kā arī piesaistījuši augstā līmenī spēlējušos Simaju Kristonu un Lionu Radoševiču. Pārbaudes spēlēs divas uzvaras pār labām Itālijas komandām, kā arī “Virtus Segafredo”.

Šajā spēlē abām komandām izredzes izcīnīt vērtēju līdzīgi, bet vienas spēles formātā dodu priekšroku “Dinamo Sassari”, kas aizvadījusi ļoti labu sagatavošanās ciklu, kā arī komandai ir vairāk pieredzes, kas šādā spēlē var būt noteicoša.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Sassari" handikaps -2
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.20
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73