Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes: “Lakers” sāk aizstāvēt titulu

Fīniksa, 22:30 @ 23.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

NBA izslēgšanas spēļu otrajā dienā tiksies Fīniksas “Suns” un Losandželosas “Lakers”. Regulāro sezonu Fīniksa noslēdza otrajā vietā Rietumu konferencē, bet čempione “Lakers” palika 7. vietā, tiesa, tikai caur “play-in” turnīru nodrošināja dalību “play-off” mačos.

“Suns” regulārajā sezonā demonstrēja lielisku sniegumu, kas lielā mērā bija veterāna Krisa Pola nopelns, taču turpina progresēt arī Devins Bukers un Deandre Eitons. Esošā čempione “Lakers” mocījās ar līderu savainojumiem, ilgāku laika periodu izlaižot gan Lebronam Džeimsam, gan Entonijam Deivisam, kamēr labi spēlēja Deniss Šroders.

Šajā sērijā par nosacītu favorīti tiek uzskatīta Fīniksas, taču uzskatu, ka nākamajā kārtā iekļūs Losandželosa. Prognozēju, ka “Lakers” jau no pirmās spēles gribēs apliecināt, ka ir favorīte, tāpēc saku, ka svētdienas vakarā komanda izcīnīs uzvaru ar vismaz trīs punktu pārsvaru.

Prognoze neprecīza: “Suns” uzvara 99:90

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Lakers" handikaps -3
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.60
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73