Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: zviedru pretuzbrukumi būs draudīgi

Hožuva, 21:45 @ 29.03.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Otrdienas vakarā tiks sadalīta vienpadsmitā un divpadsmitā no trīspadsmit Eiropas ceļazīmēm uz Pasaules kausa finālturnīru, un viens no pārspēļu fināliem notiks Polijas pilsētā Hožuvā – 55 tūkstošu vietu ietilpīgajā stadionā poļi uzņems zviedrus. Pasaules kausa atlasē un iepriekšējā Nāciju līgas sezonā Polija mājās sakrāja bilanci 4-2-2, kamēr zviedri septiņos izbraukuma mačos piedzīvoja sešus (!) zaudējumus un uzvarēja vienīgi Kosovu (3:0), tomēr poļu favorītu statuss nav tik izteikts, kā varētu šķist.

Polijas futbols ar superzvaigzni Robertu Levandovski priekšgalā februāra beigās spēlēja lielu lomu uz politiskās skatuves, izdarot lielu spiedienu uz FIFA par kareivīgās Krievijas izlases izslēgšanu, un kopā ar čehiem un zviedriem savu arī panāca – kamēr Zviedrijai mājās ar Čehiju bija vajadzīgs pagarinājums (1:0), Polija automātiski tika pārspēļu finālā un pusfināla vietā aizvadīja pārbaudes spēli Skotijā. Tomēr futbola laukumā poļiem problēmu netrūkst. Jau iepriekš no kandidātiem nācās svītrot Šarlotes uzbrucēju Karolu Šviderski un Maskavas “Lokomotiv” aizsargu Maceju Ribusu, Skotijā savainojumos iedzīvojās gan Marseļas snaiperis Arkadiušs Miliks, gan Līdsas centra aizsargs Bartošs Salamons. Un viens no retajiem, kurš varētu nepriecāties par Krievijas pusfināla atcelšanu, ir Līdsas malējais pussargs Mateušs Klihs, kurš novembrī nopelnīja viena mača diskvalifikāciju, kuru viņam vajadzēja izciest pusfinālā, taču tagad sanācis to darīt pārspēļu finālā.

Apvienojumā ar Kšištofa Pjonteka veselības likstām, kas viņa dalību atstāj zem jautājuma zīmes, Polijai gaidāmas būtiskas problēmas uzbrukumā. Zviedri pret čehiem zaudēja Malmes kreiso aizsargu Martinu Ūlsonu, toties ierindā atgriezīsies diskvalifikāciju izcietušais Milānas uzbrucējs Zlatans Ibrahīmovičs un Ņūkāslas labais aizsargs Ēmils Krafts. Polijai, protams, ir pasaules labākais futbolists Levandovskis, tomēr sastāva iztrūkumi un mājas laukuma faktors, kas visdrīzāk liks spēlēt ar lielāku bumbas kontroli, nekā poļi varētu justies komfortabli – īpaši pret zviedru draudīgajiem pretuzbrukumiem, šo pāri varētu padarīt daudz līdzvērtīgāku, nekā varētu šķist pēc pirmajā rindkopā uzskaitītās mājas un izbraukuma bilances.

Prognoze neprecīza: Polijas uzvara 2:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Zviedrija tiks tālāk
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.15
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90