40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Zviedrija pret Čehiju

Linšēpinga, 20:00 @ 10.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Klāt pirmais izlašu pārtraukums Eiropas hokejā. Neviena no komandām noteikti nav labākajā sastāvā, taču lielāku pieredzi un meistarību es tomēr saskatu zviedru sastāvā, kuriem ir salīdzinoši daudz Šveices čempionāta spēlētāji, kas mani nedaudz pārsteidz, taču tie ir augstas klases spēlētāji ar visai bagātu pieredzi citos čempionātos. Vārtos Johansons – ļoti “karsts” šobrīd. Paredzu, ka Johansons spēlēs pirmās divas spēles un trešajā vārtos redzēsim Lindvalu.

Čehijai sastāvs bez spožiem uzvārdiem, taču jauns un gribošs sevi pierādīt. Pārsvarā spēlētāji no vietējā čempionāta, palīgā arī ieradies Skledicka no “Jokerit”, kas varētu arī būt “skaļākais” uzvārds komandā. Būs interesanta spēle, taču redzu zviedrus kā lielākus favorītus šajā spēlē, tāpēc prognozēju viņu uzvaru pamatlaikā.

Prognoze precīza: Zviedrijas uzvara 4:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Zviedrijas uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.88
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64