40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Zverevs sāks ceļu pretī 1. “Grand Slam” titulam

Ņujorka, 19:00 @ 31.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Ceturtais labākais vīriešu tenisists Aleksandrs Zverevs no Vācijas pirmajā “US Open” kārtas mačā spēlēs pret amerikāni Semu Kveriju, kurš šobrīd atrodas 78. pozīcijā ATP rangā. Iepriekšējās divās savstarpējās spēlēs pārāks bija Zverevs, nezaudējot nevienu setu.

Pirms gada Zverevs spēlēja “US Open” finālā, taču tajā zaudēja Dominikam Tīmam. Šogad austrietis nepiedalās turnīrā, kas noteikti vēl vairāk motivē Zverevu izcīnīt pirmo karjeras “Grand Slam” titulu. Uz sezonas noslēdzošo “Grand Slam” turnīru Zverevs ieradies izcilā formā, jo izcīnījis 11 uzvaras pēc kārtas. Šajā laikā viņš kļuvis par olimpisko čempionu un triumfējis Sinsinati.

Savulaik Kverijs tika uzskatīts par vienu no labākajiem tūres spēlētājiem, jo rangā viņš pat ieņēma 11. vietu. Tagad no kādreizējā spēlētāja palikusi tikai labā serve, kas palīdz uz zāliena, bet ne tik ļoti uz “hard”. Pēdējo uzvaru Kverijs izcīnījis jūnija pēdējā dienā, taču uz cietā seguma viņš ir sausā.

Lai gan uzvaru sērija ir gara, tā var nospēlēt ļaunu joku, Zverevam kļūstot pārāk pašpārliecinātam. Kverijs, spēlējot savās mājās, iegūs papildu motivāciju un labā serve tomēr var nospēlēt savu lomu, tāpēc prognozēju, ka kopā būs vairāk par 31,5 geimiem.

Prognoze neprecīza: Zvereva uzvara 6:4, 7:5, 6:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: vairāk par 31,5 geimiem
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.88
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19