40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Zenit” obligāti jāuzvar

Sanktpēterburga, 20:00 @ 19.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

VTB līgas pusfināla sērijas 2. spēli šovakar aizvadīs Sanktpēterburgas “Zenit” un Maskavas CSKA. Pirmajā mačā izbraukumā CSKA izcīnīja uzvaru ar rezultātu 78:73. Finālā iekļūs komanda, kas pirmā tiks pie trim uzvarām.

Pirms divām dienām CSKA rindās ļoti labi nospēlēja Tornika Šengelija, un daudz komanda spēlēja uz groza apakšu, kā tas bija sērijā pret “Nizhny Novgorod”, tāpēc nav daudz jautājumu par to, kas ir “Zenit” pirmais uzdevums trešdienas vakarā – nosegt pretinieku garos spēlētājus.

Sanktpēterburgai ir rezerves, vāju pirmo spēli aizvadīja Alekss Poitress. Jau Eirolīgas ceturtdaļfinālā pret “Barcelona” Sanktpēterburga parādīja, ka tai ir iekšā, tāpēc uzskatu, ka “Zenit” šo maču uzvarēs. Dodoties uz Maskavu ar rezultātu 0-2, “Zenit” izredzes uz iekļūšanu finālā būtu ļoti, ļoti minimālas.

Prognozēju, ka “Zenit” izcīnīs panākumu ar vismaz divu punktu pārsvaru (handikaps -2).

Prognoze precīza: “Zenit” uzvara pagarinājumā 107:104

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Zenit" handikaps -2
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.81
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73