Sanktpēterburga, 20:00 @ 19.05.2021

Prognoze precīza!

VTB līgas pusfināla sērijas 2. spēli šovakar aizvadīs Sanktpēterburgas “Zenit” un Maskavas CSKA. Pirmajā mačā izbraukumā CSKA izcīnīja uzvaru ar rezultātu 78:73. Finālā iekļūs komanda, kas pirmā tiks pie trim uzvarām.

Pirms divām dienām CSKA rindās ļoti labi nospēlēja Tornika Šengelija, un daudz komanda spēlēja uz groza apakšu, kā tas bija sērijā pret “Nizhny Novgorod”, tāpēc nav daudz jautājumu par to, kas ir “Zenit” pirmais uzdevums trešdienas vakarā – nosegt pretinieku garos spēlētājus.

Sanktpēterburgai ir rezerves, vāju pirmo spēli aizvadīja Alekss Poitress. Jau Eirolīgas ceturtdaļfinālā pret “Barcelona” Sanktpēterburga parādīja, ka tai ir iekšā, tāpēc uzskatu, ka “Zenit” šo maču uzvarēs. Dodoties uz Maskavu ar rezultātu 0-2, “Zenit” izredzes uz iekļūšanu finālā būtu ļoti, ļoti minimālas.

Prognozēju, ka “Zenit” izcīnīs panākumu ar vismaz divu punktu pārsvaru (handikaps -2).

Prognoze precīza: “Zenit” uzvara pagarinājumā 107:104

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

Prognoze: "Zenit" handikaps -2
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.81
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
6
Precīzas
2
Zaudētas
4
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
78
Precīzas
34
Zaudētas
44
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT