40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Zemgales” pusē plusu ir vairāk

19:40 @ 06.04.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Latvijas hokeja čempionātā turpinās finālsērija. Pirms divām dienām atklāšanas spēlē “Zemgale”/LLU savā laukumā ņēma pārliecinošu virsroku ar 5:0 pret “Olimp/Venta 2002”. Kāds būs turpinājums?

Prognozēju, ka arī šovakar uzvarēs mājinieki. “Zemgales” komandai ir dziļāks sastāvs, turklāt Arta Ābola vadītā komanda pirmajā mačā labāk prata izmantot savas stiprās puses un tika līdz vārtu priekšai. “Olimp/Venta 2002” kontrolēja spēles sākumu, taču pirmajā periodā nonāca iedzinējos ar 0:2 un nerada veidu, kā lauzt cīņas gaitu.

Nav pamata gaidīt vēl vienu sagrāvi, jo komandas ir spēkos gana līdzvērtīgas un “Olimp/Venta 2002” pieredze krustojas ar nepiekāpību, tomēr “Zemgales” pusē plusu ir vairāk.

Prognoze neprecīza: pamatlaiks 2:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Zemgale"/LLU uzvara (Pamatlaiks)
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.80
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23