Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Zaragoza” un “Karsiyaka” cīņa pusfinālā

Ņižņijnovgoroda, 19:00 @ 07.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

FIBA Čempionu līgā turpinās izšķirošās cīņas, un šovakar pirmajā pusfināla mačā tiksies spāņu “Zaragora” un turku “Pinar Karsiyaka”. Ceturtdaļfinālā komandas no tālākas cīņas izslēdza attiecīgi “Nizhny Novgorod” un “Nymburk”.

“Final 8” turnīrs norisinās Ņižņijnovgorodā, un “Zaragoza” ceturtdaļfinālā rādīja ļoti labu sniegumu, turklāt nepilnas pirmās divarpus ceturtdaļas spāņi atradās iedzinējos. Komanda parādīja raksturu un atspēlēties pret mājiniekiem šāda veida turnīros nekad nav viegli.

“Pinar Karsiyaka” saspringtā galotnē tika galā ar labi spēlējošo “Nymburk”, taču uzskatu, ka šovakar favorīte ir “Zaragoza”. Spānijas komandai sastāvs ir labāks, tā spēlē daudz ātrāk nekā pretinieki, turklāt arī rotācija spāņiem ir krietni lielāka, kas izšķirošajās spēlēs ļoti daudz ko nosaka.

Prognozēju, ka “Zaragoza” uzvarēs ar vismaz četru punktu pārsvaru (handikaps -3,5).

Prognoze neprecīza: “Pinar Karsiyaka” uzvara 84:79

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Zaragoza" handikaps -3,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.13
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63