Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Žalgira” un CSKA cīņa

Kauņa, 20:00 @ 10.12.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

ULEB Eirolīgas piektdienas cīņas ievadīs Kauņas “Žalgira” un Maskavas CSKA duelis. Laukuma saimnieki neaizvada to labāko sezonu, jo ar trim uzvarām un desmit zaudējumiem ir pēdējā vietā visā turnīrā, kamēr maskaviešiem astoņi panākumi un piecas neveiksmes dod 5. vietu.

Visas sezonas uzvaras “Žalgiris” izcīnījusi pēdējā mēneša laikā. Vispirms novembra vidū pieveikta “Panathinaikos”, kam sekoja uzvara arī pār “Fenerbahce”. Izbraukumā pārliecinoši tika atzīts “Barcelona” pārākums, bet pirms nedēļas apspēlēta “Baskonia”.

CSKA sezonas sākums nebija tas ideālākais, tomēr pēdējā laikā uzvaras ir krietni biežāk nekā zaudējumi. Ņemot vērā abus turnīrus, Maskavas komanda izcīnījusi četras uzvaras pēc kārtas, turklāt trīs panākumi bijuši Eirolīgā.

Jā, “Žalgiris” tikusi pie trim uzvarām, bet visi panākumi bijuši pret komandām, kas turnīra tabulā atrodas lejasgalā, līdz ar to neviena augšgala komanda vēl nav uzvarēta. CSKA uzņēmusi labu ritmu un noteikti vēsturiskajā derbijā gribēs triumfēt, tāpēc prognozēju Krievijas flagmaņa uzvaru ar vismaz septiņiem punktiem (handikaps -6,5).

Prognoze precīza: CSKA uzvara 73:51

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: CSKA handikaps -6,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.83
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29