Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Young Ninjas” turpinās iesākto

20:00 @ 30.07.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

“Young Ninjas” (54.) šobrīd ierindojās top2 turnīra tabulā, kamēr “fnatic Rising” (89.) top5. Lai gan “Young Ninjas” ir par 1 uzvaru tikai vairāk, gribētu teikt, ka pēdējās spēlēs viņi rāda savu labāko spēli. Pirmajā savstarpējā spēlē “fnatic Rising” uzvarēja diezgan tuvā cīņā ar 12-16, bet domāju, ka šajā spēlē tam nebūs īpaši liela svara. Uzskatu, ka “Young Ninjas” būs savu mājasdarbu izdarījuši, kā arī vēlēsies turpināt savu uzvaru sēriju (šobrīd 3 uzvaras pēc kārtas).

“Young Ninjas” pārliecinošās uzvaras pār turnīra favorītiem “mouz NXT” (16-5) un pār “Astralis Talent” (16-3) liek domāt, ka šajā spēlē viņi arī būs kārtīgi favorīti. “fnatic Rising” ir daži ļoti labi talanti un jebkas var notikt. Ja “Young Ninjas” atkal pagūs iesākt spēli ļoti labi, domāju, ka rezultāts būs par labu viņiem, ar mazu pārsvaru raundos.

Prognozēju, ka “Young Ninjas” uzvarēs ar četru raundu handikapu (-3,5).

Prognoze precīza: “Young Ninjas” uzvara 19:15

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Young Ninjas" handikaps -3,5
Veikt likmi
KategorijaCyber
Koeficients1.77
Prognozi piedāvā
Miks Siliņš, eksperts, likme.tv
Esporta apskatnieks
Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes23
Precīzas12
Zaudētas11
Atgrieztas0
Peļņa:+0,37