20:00 @ 30.07.2021

Prognoze precīza!

“Young Ninjas” (54.) šobrīd ierindojās top2 turnīra tabulā, kamēr “fnatic Rising” (89.) top5. Lai gan “Young Ninjas” ir par 1 uzvaru tikai vairāk, gribētu teikt, ka pēdējās spēlēs viņi rāda savu labāko spēli. Pirmajā savstarpējā spēlē “fnatic Rising” uzvarēja diezgan tuvā cīņā ar 12-16, bet domāju, ka šajā spēlē tam nebūs īpaši liela svara. Uzskatu, ka “Young Ninjas” būs savu mājasdarbu izdarījuši, kā arī vēlēsies turpināt savu uzvaru sēriju (šobrīd 3 uzvaras pēc kārtas).

“Young Ninjas” pārliecinošās uzvaras pār turnīra favorītiem “mouz NXT” (16-5) un pār “Astralis Talent” (16-3) liek domāt, ka šajā spēlē viņi arī būs kārtīgi favorīti. “fnatic Rising” ir daži ļoti labi talanti un jebkas var notikt. Ja “Young Ninjas” atkal pagūs iesākt spēli ļoti labi, domāju, ka rezultāts būs par labu viņiem, ar mazu pārsvaru raundos.

Prognozēju, ka “Young Ninjas” uzvarēs ar četru raundu handikapu (-3,5).

Prognoze precīza: “Young Ninjas” uzvara 19:15

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Prognoze: "Young Ninjas" handikaps -3,5
Veikt Likmi
kategorija
Cyber
Koeficients
1.77
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Miks Siliņš
Esporta apskatnieks
Par ekspertu

Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
23
Precīzas
12
Zaudētas
11
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT