40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Warriors” būs atpūtusies

Memfisa, 22:30 @ 01.05.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Svētdienas vakarā sāksies Rietumu konferences otrā kārta starp Memfisas “Grizzlies” un Goldensteitas “Warriors”. Ja Memfisa sēriju pret Minesotas “Timberwolves” noslēdza tikai sestdienas rītā, tad Goldensteita pēdējo reizi laukumā devās ceturtdienas rītā.

“Grizzlies” pirmajā kārtā no mīnusiem ceturtajā ceturtdaļā atspēlējās trīs mačos, kas nozīmē – ja būtu nopietnāks pretinieks, Memfisas izredzes tikt tālāk būtu mazākas. “Warriors” pret Denveras “Nuggets” rādīja ļoti labu sniegumu, īpaši jau komandas draudīgais piecinieks, turklāt labā ziņa ir tāda, ka Stefans Karijs devās pieciniekā pēdējā spēlē un pavadīja 38 minūtes laukumā.

Regulārajā sezonā “Grizzlies” uzvarēja trijos no četriem savstarpējiem mačiem, tomēr “play-off” basketbols ir pavisam kas cits. “Warriors” uz lielās skatuves ir ar krietni lielāku pieredzi, tāpēc prognozēju, ka sēriju ar panākumu iesāks “Warriors”.

Prognoze precīza: “Warriors” uzvara 117:116

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Warriors" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.75
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29