40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Vondrušova pret Van Eitvanku

Čikāga, 19:00 @ 25.08.2021
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Čikāgas WTA turnīra astotdaļfinālā trešdienas vakarā tiksies Čehijas tenisiste Marketa Vondrušova, kura rangā pašreiz atrodas 40. vietā, un Alisona Van Eitvanka no Beļģijas, kura ir 58. labākā rakete pasaulē. Iepriekšējās divās savstarpējās spēlēs panākumi dalīti uz pusēm.

Tokijas olimpiskajās spēlēs Vondrušova izcīnīja sudraba medaļas, zaudējot tikai Belindai Benčičai. Interesanti, ka uzreiz nākamajā turnīrā abu tenisistu ceļi saveda pirmajā kārtā un Vondrušova nespēja revanšēties Benčičai par neveiksmi. Pirmo uzvaru augustā Vondrušova izcīnīja pirms divām dienām, turklāt tā bija pārliecinoša ar 6:2, 6:0.

Van Eitvanka šogad nedemonstrē stabilu sniegumu. Beļģijas pārstāve periodiski sevi apliecina, taču tas notiek ne pārāk prestižos turnīros, piemēram, viņa uzvarējusi ITF līmeņa turnīrā Notinghemā uz zāliena. Otro nedēļu pēc kārtas Van Eitvanka spēlē Čikāgā, bet iepriekšējais turnīrs noslēdzās jau pirmajā kārtā.

Šī dueļa favorīte ir Vondrušova, kura spējusi parādīt krietni labāku sniegumu, turklāt viņai ir pārsvars gan līmeņa, gan arsenāla ziņā. Van Eitvankai daudz kas atkarīgs no serves – ja nebūs laba pirmā serve, tad viņa jutīsies nedroša laukumā.

Prognozēju, ka Vondrušova izcīnīs uzvaru ar vismaz četru geimu pārsvaru (handikaps -3,5).

Likme atgriezta: mačs beidzās, kad Vondrušova bija vadībā ar 6:1, 1:0

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: Vondrušovas handikaps -3,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.75
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19