Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Visu vai neko – ungāru “Falco” viesojas pie Laksas “Lublin”

Ļubļina, 19:30 @ 06.01.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Šajā reizē, atejot mazliet no Eirolīgas, piedāvāju prognozi mačam FIBA Čempionu līgā, kurā sacentīsies latviešu basketolista Mārtiņa Laksas pārstāvētā “Lublin” pret vienu no Ungārijas spēcīgākajām vienībām “Falco”. Šī būs 5.kārtas spēle, kurai būs milzīga nozīme no Ungārijas kluba perspektīvas, runājot tieši par izkļūšanu no grupas.

Ungāriem ir ļoti labi nokomplektēts sastāvs, gan ar amerikāņu, gan citiem viesspēlētājiem, ko ataino arī tās sasniegtie rezultāti. Stabils sniegums vietējā čempionātā un reālas cerības izkļūt no grupas FIBA Čempionu līgā. Polijas komandai ir cita aina, nestabila spēle un piedzīvots smags zaudējumus pēdējā mačā savā laukumā

“Falco” šī spēlē ir “uz dzīvību vai nāvi”, kas noteikti dos mizlīgu motivāciju cīņai par uzvaru. Triumfējot šajā spēlē un pēc tam uzvarot Ņižņijnovgorodas vienību ar vismaz 6 punktu pārsvaru, komanda nodrošinātu iekļūšanu izslēgšanas spēļu stadijā. Turpretī poļu klubam neko vairs nevajag, jo zaudētas arī teorētiskas izredzes izkļūt no grupas.

Ņemot vērā visus priekšnosacījumus un to, ka šajā sezonas fāzē “Falco” noteikti ir spēcīgāka, mana prognoze ir “Falco” uzvara ar vismaz 3 punktu pārsvaru jeb “Handikaps -3”.

Prognoze precīza!

Prognozes rezultāts:Precīza
FIBA Čempionu līga. Ļubļinas "Start" - Sombathejas “Falco”: “Falco” handikaps -3
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.66
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73