40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: visas trīs favorītes uzvarēs

Solna, 19:00 @ 09.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Par sestdienas pasaules kausa kvalifikācijas spēlēm veikšu kombinēto prognozi ar trim notikumiem. Vispirms B grupā otra spēcīgākā komanda Zviedrija savā laukumā uzņems Kosovu. Aizvadījusi par spēli mazāk nekā praktiski visas pārējās grupas komandas, Zviedrija tikusi pie deviņiem punktiem četrās spēlēs, bet Kosovai piecos mačos četri punkti.

Pavasarī Zviedrija pārspēja Kosovu ar 3:0 un sagaidāms, ka arī savās mājās zviedri būs pārliecinoši. Nav šaubu par Zviedrijas panākumu, tāpēc prognozēju, ka zviedri uzvarēs.

Vēlāk vakarā duelis starp C grupas pirmā trijnieka komandām – Šveici un Ziemeļīriju. Labākās pozīcijās atrodas šveicieši, kas ar astoņiem punktiem ir otrajā vietā, kamēr Ziemeļīrija un Bulgārija tikusi pie pieciem punktiem. Pirms mēneša Šveice viesos netika galā ar Ziemeļīriju, taču kopumā šveicieši ir galvas tiesu pārāki un būs ļoti motivēti nezaudēt punktus vēlreiz, tāpēc prognozēju, ka Šveice uzvarēs.

Visbeidzot – F grupā Fēru salas uzņems Austriju. Turnīra tabulā komandas atrodas blakus, jo Fēru salām ir četri punkti un sestā vieta, kamēr Austrijai septiņi punkti un piektā vieta. Abas izlases iepriekšējā sabraukumā pārspēja Moldovu, bet savstarpējā duelī martā austrieši triumfēja ar 3:1. Austrija ir labāka komanda, tāpēc prognozēju, ka austrieši uzvarēs vēlreiz.

Ekspreša prognoze: Zviedrijas (1,33) x Šveices (1,33) x Austrijas (1,25) uzvaras

Prognoze precīza: Zviedrijas uzvara 3:0, Šveices uzvara 2:0, Austrijas uzvara 2:0

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Zviedrijas x Šveices x Austrijas uzvaras
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.32
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71