40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Virtus” uzvaras attālumā no fināla

Kazaņa, 19:00 @ 09.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirokausa otro pusfināla spēli piektdienas vakarā aizvadīs Kazaņas “Unics” un Boloņas “Virtus”. Pirmajā sērijas mačā Itālijas komanda izcīnīja uzvaru ar 80:76, līdz ar to panākums šodien garantēs jau vietu lielajā finālā.

Šī pāra favorīte ir “Virtus”, ko var saukt par ambiciozāko komandu visā turnīrā, jo komanda tuvākajās sezonās vēlas spēlēt Eirolīgā, turklāt tā arī dodas pareizajā virzienā. Iespaidīgs ir fakts, ka ULEB Eirokausā šosezon “Virtus” nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu. Galvenie Boloņas spēlētāji ir Milošs Teodosičs, Marko Belineli un Stefans Markovičs.

“Unics” šosezon spēlē labi, īpaši savā laukumā, turklāt zaudējumu komanda šodien nevēlas piedzīvot, tāpēc arī bukmeikeru vērtējumā abu komandu izredzes tiek vērtētas līdzīgi, tomēr uzskatu, ka “Virtus” spēlētāju lielā pieredze un vēlme turpināt perfekto sēriju būs noteicošie faktori tam, ka Boloņa izcīnīs uzvaru un iekļūs finālā.

Prognoze neprecīza: “Unics” uzvara 85:81

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Virtus" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.95
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73