Kazaņa, 19:00 @ 09.04.2021

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirokausa otro pusfināla spēli piektdienas vakarā aizvadīs Kazaņas “Unics” un Boloņas “Virtus”. Pirmajā sērijas mačā Itālijas komanda izcīnīja uzvaru ar 80:76, līdz ar to panākums šodien garantēs jau vietu lielajā finālā.

Šī pāra favorīte ir “Virtus”, ko var saukt par ambiciozāko komandu visā turnīrā, jo komanda tuvākajās sezonās vēlas spēlēt Eirolīgā, turklāt tā arī dodas pareizajā virzienā. Iespaidīgs ir fakts, ka ULEB Eirokausā šosezon “Virtus” nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu. Galvenie Boloņas spēlētāji ir Milošs Teodosičs, Marko Belineli un Stefans Markovičs.

“Unics” šosezon spēlē labi, īpaši savā laukumā, turklāt zaudējumu komanda šodien nevēlas piedzīvot, tāpēc arī bukmeikeru vērtējumā abu komandu izredzes tiek vērtētas līdzīgi, tomēr uzskatu, ka “Virtus” spēlētāju lielā pieredze un vēlme turpināt perfekto sēriju būs noteicošie faktori tam, ka Boloņa izcīnīs uzvaru un iekļūs finālā.

Prognoze neprecīza: “Unics” uzvara 85:81

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

Prognoze: "Virtus" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.95
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
3
Precīzas
2
Zaudētas
1
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
75
Precīzas
34
Zaudētas
41
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT