Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Viljamsa ceļā uz 3. kārtu

Parīze, 17:00 @ 02.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Amerikāniete Serēna Viljamsa “French Open” 2. kārtā tiksies ar Rumānijas tenisisti Mihaelu Buzarnesku. Pieredzējusī tenisa leģenda Vijamsa atrodas ranga 8. vietā, bet Buzarnesku “French Open” uzsāka kā 174. labākā tenisiste pasaulē.

Pirmajā kārtā Viljamsa spēlēja pret Irinu Begu. Lai gan sākums bija grūts, pirmo setu uzvarot tikai taibreikā, pēc tam spēle aizgāja, jo otrajā setā zaudēti tikai divi geimi. Buzarnesku šogad spēlē slikti, jo pirms “French Open” sākuma bija izcīnījusi tikai divas uzvaras WTA pamatturnīros. Maija pēdējā dienā Rumānijas pārstāve izcīnīja grūtu uzvaru ar 7:5, 7:5 pār Arantu Rusu.

Lai gan Viljamsas pirmo spēli turnīrā nevar uzskatīt par izcilu, Buzarnesku ir tālu no optimālās fiziskās formas, lai izrādītu nopietnu pretestību, vēl jo vairāk rumānietei nav laba serve, kas ļautu justies droši.

Prognozēju, ka Viljamsa izcīnīs uzvaru ar vismaz sešu geimu pārsvaru (handikaps -5,5).

Prognoze precīza: Viljamsas uzvara 6:3, 5:7, 6:1

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Viljamsas handikaps -5,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.81
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19