Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Vikings” pret “Packers”

Minesota, 20:00 @ 21.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Grīnbejas “Packers” dodas ciemos pie savas divīzijas sāncenšiem Minesotas “Vikings”. Bukmeikeri paredz ļoti ciešu spēli, ko secinu pēc koeficientiem. Es domāju citādāk. Jā, “Packers” šosezon ar pretinieku sagraušanu lupatās īpaši nenodarbojas.

Uzvaras notiek 2 – 10 punktu robežās, taču spēļu ziņā tikai dažas ir bijušas tiešām ciešas. Vienīgais, kā izskaidroju koeficientus, ir “Packers” aizsargu traumas pēdējā laikā un Ārona Džounsa trauma. Svētdien roku salauž viens no “linebacker” pozīcijas spēlētājiem un nedēļas vidū uzzinām par vēl citu. Taču ar “Packers” aizsardzību ir interesanti – zaudējot spēlētājus, sevi ļoti pierādīt steidz rezervisti un jāatzīst, ka sniegums dažkārt pat izskatās labāk! Uz šo spēli prognozējas dažu pamatsastāva aizsargu atgriešanās. Par uzbrukumu šaubu nav, prognozēju vismaz 25 punktus.

“Vikings” komanda, šķiet, iestrēgusi savā “gatekeeper” lomā. Pēdējās sezonās tā, vai nu knapi netiek “playoff” vai knapi tiek tajos iekšā. It kā labi nokomplektēts sastāvs, kurš nekādi nevar atrast nepieciešamo ķīmiju. Vismaz ne regulāri – epizodiski “Vikings” var izšaut. “Vikings” trumpis ir skrējējs Dalvins Kuks, kurš noteikti ir viens no līgas top skrējējiem un viņu papildina “wide receiver” Džastins Džefersons, kurš, iespējams, būs ātrākais spēlētājs šajā spēlē. Taču komandai nav diez ko labs “quarterback”. Kirks Kazinss spēj izdarīt tālas piespēles, taču viņam ļoti nepieciešams visu komandas biedru atbalsts – no nekā epizodi Kazinss visdrīzāk neuztaisīs. “Packers” skrējiena aizsardzība ir līgas vidusdaļā, taču aizsardzība pret piespēlēm ir TOP 3.

Neticu, ka “Vikings” spēs samest pietiekoši daudz punktu, lai šo spēli padarītu ļoti ciešu. Vislielākais jautājums, kā “Packers” tiks galā bez Ārona Džounsa, taču, redzot sastāvu, – ieroču uzbrukumam pietiks!

Prognozēju “Packers” uzvaru ar vismaz 3 punktiem (handikaps -2,5).

Prognoze neprecīza: “Vikings” uzvara 34:31

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Packers" handikaps -2,5
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients1.91
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54