Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Vikings” pret “Bears”

Minesota, 20:00 @ 09.01.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Izmantošu iespēju pēdējā nedēļā veikt likmi uz lāčiem, kuri sezonas beigās rāda kaut cik saturīgu sniegumu. “Bears” jau laicīgi ir zaudējusi playoff cerības, taču komandas vadības uzdevums būs izmantot līderus un turpināt testēt uzbrukumu, kurš šogad ir pamatīgi iestrēdzis dubļos. “Bears” uz šo spēli ir pieejami 2 “quarterback” un nav pat būtiski, kurš būs uz laukuma, jo viņi abi ir līdzvērtīgi. Uzskatu, ka tieši lāči būs motivētākā un agresīvākā komanda šajā spēlē.

“Vikings” ir viena no sezonas lielākajām vilšanos piedzīvojušām komanda. Ar lielu potenciālu un talantu apveltītā komanda zaudējusi cerības uz playoff, galvenokārt, savas sliktās aizsardzības dēļ. Uz šo pēdējo spēli līdz galam nav skaidrs komandas sastāvs un uzdevums izmantot līderus, taču traumēts ir Adams Tīlens – viens no vadošajiem piespēļu ķērājiem Minesotā, līdz ar to uzbrukumā paliek tikai lieliskais talants Džastins Džefersons. Aizmugurē komandai ir divi labi “running back”, taču uzskatu, ka komandas motivācija un baumas par neticību trenerim varētu nelikt komandai doties laukumā ar 100%.

Prognozēju, ka “Bears” nezaudēs ar vairāk kā pieciem punktiem (handikaps +5).

Prognoze neprecīza: “Vikings” uzvara 31:17

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Bears" handikaps +5
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients2.00
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54