Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: vienīgā Eirolīgas spēle šonedēļ

Milāna, 21:30 @ 07.01.2022
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Covid-19 jaunais vilnis noķēris arī ULEB Eirolīgas komandas, jo no deviņām spēlēm šajā nedēļā norisināsies tikai viena. Milānas “Olimpia” savā laukumā spēkosies ar Sanktpēterburgas “Zenit”. Milānas komanda 16 spēlēs izcīnījusi desmit uzvaras un turnīra tabulā atrodas 6. pozīcijā, kamēr Sanktpēterburgai par divām uzvarām vairāk, kas ļauj atrasties arī divas pozīcijas augstāk.

Ļoti sarežģītu spēli “Olimpia” aizvadīja trešdienas vakarā. Pārceltajā Itālijas A sērijas mačā, kas bija saistīts ar inficēšanās gadījumiem Milānas nometnē, komanda pārspēja Boloņas “Virtus” pagarinājumā ar 102:99. Neviens “Zenit” mačs pēdējā laikā nav pārcelts, tomēr otrdien komanda visai pārsteidzoši VTB līgas ietvaros zaudēja “Parma”.

Skaidrs, ka trīs dienu laikā aizvadīt divas spēles ir sarežģīti, vēl ņemot vērā to, ka “Olimpia” bija nepieciešamas 45 minūtes panākuma izcīnīšanai. “Zenit” bija vairāk laika pārdomāt dzīvi pēc pēdējās neveiksmes, turklāt arī Covid-19 gadījumu Sanktpēterburgas rindās ir mazāk, tāpēc prognozēju “Zenit” uzvaru.

Likme atgriezta, jo spēle pārcelta Covid-19 dēļ

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: "Zenit" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.40
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29