Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: VEF finālu sāks pārliecinoši

Rīga, 17:00 @ 08.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Sestdien tiks dots starts Latvijas basketbola līgas (LBL) finālsērijai, kurā ceturto gadu pēc kārtas, neņemot vērā iepriekšējo sezonu, tiksies “VEF Rīga” un BK “Ventspils”. Pusfinālā VEF trīs mačos apspēlēja BK “Liepāja”, savukārt Ventspils ļoti sīvā piecu spēļu sērijā triumfēja pret BK “Ogre”.

“VEF Rīga” ir daudz kvalitatīvāks sastāvs, kas pierādījies arī sezonas gaitā, īpaši tas izpaudās pēdējā savstarpējā spēlē, ko rīdzinieki uzvarēja ar 103:59. Rīgas komanda nebūs spēlējusi jau nedēļu, savukārt “Ventspils” pēdējo maču pret “Ogri” aizvadīja 4. maijā.

Rīgas komanda noteikti gribēs uzsākt sēriju ar pārliecinošu uzvaru, lai neradītu lieku intrigu un jautājumus par sērijas gaitu. Visos piecos šīs sezonas dueļos VEF bija pārāka, tāpēc prognozēju, ka fināla pirmajā mačā rīdzinieki triumfēs ar vismaz 13 punktu pārsvaru (handikaps -12,5).

Prognoze precīza: “VEF Rīga” uzvara 103:74

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "VEF Rīga" handikaps -12,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.86
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63