40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: vārti būs

Londona, 22:00 @ 22.02.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Kaut arī Čempionu līgas trofejas īpašniece Londonas “Chelsea” Čempionu līgā jau četrās mājas spēlēs svinējusi sausās uzvaras pēc kārtas un divas sausās uzvaras pēc kārtas izcīnījusi arī Premjerlīgā, un tās rīcībā ir gan viens no labākajiem vārtsargiem pasaulē Eduārs Mendī, gan augsta līmeņa aizsargi un aizsardzības tipa spēlētāji, nu jau kādu laiku Antonio Kontes vadītā aizsardzība nav bijusi diez ko pārliecinoša. Premjerlīgā pirms divām sausajām uzvarām bija vienpadsmit maču posms, kurā bija tikai viena sausā spēle, bet savā laukumā Premjerlīgā iepriekšējo desmit maču laikā bijušas tikai divas sausās spēles.

Dueļa favorīte neapšaubāmi būs “Chelsea”, taču Francijas čempione “Lille” par spīti 11. vietai vietējā turnīrā var būt visai neparocīgs pretinieks. Lille un tās 4-4-2 ir radīts pretuzbrukumu futbolam, kurā tā jūtas visērtāk, un šosezon izbraukumā vārti gūti 14 no 17 mačiem. Kaut reizi Lille iesita visās Čempionu līgas grupu turnīra spēlēs, tāpat vārtus guvusi arī Parīzē, Marseļā, Rennā un Montekarlo. Turklāt uz 11. vietu tabulā pārāk skatīties nevajadzētu – pēc xG rādītāja tā par gandrīz deviņiem punktiem apsteidz reāli izcīnīto punktu skaitu un pēc xG ir otrā labākā komanda Francijā.

Prognoze neprecīza: “Chelsea” uzvara 2:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: abas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.23
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90