SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Saņemt

Prognoze: “Valmiera” FC cenšas noķert RFS

Jūrmala, 14:00 @ 23.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Svētdien Valmierā notiks Latvijas kausa fināls, taču Valmieras futbola līdzjutējiem šajā nedēļas nogalē galvenā spēle būs sestdienas pēcpusdienā Jūrmalā, kur vidzemnieki viesosies pie “Spartaka”. Kamēr jūrmalniekiem šosezon atlikušas tikai divas spēles un vieta turnīra tabulā jau ir skaidra un garantēta – piektā, tikmēr valmierieši turpina reālu cīņu par titulu, vairs tikai par diviem zaudētiem punktiem atpaliekot no RFS. Šobrīd tabulā rīdzinieki ir piecu punktu attālumā, bet viņi savu 26. kārtas spēli jau aizvadīja trešdien.

Kaut arī “Spartaks” pret Virslīgas lielo trio uzvarējis tikai vienā no vienpadsmit spēlēm (un, starp citu, tieši pret “Valmieru” – 1:0), jūrmalnieki Latvijas grandam bijis ļoti, ļoti ciets rieksts – tikai vienā spēlē “Spartaks” zaudējis ar vairāk nekā divu vārtu starpību un tikai divās spēlēs ar vairāk nekā vieniem vārtiem. Iepriekšējās kārtās “Spartaks” jau atņēma punktus titula kandidātēm “Riga” un RFS (abās spēlēs 1:1), tomēr trešo reizi pēc kārtas to izdarīt nebūs viegli. “Spartaka” plānajam soliņam agri vai vēlu jākļūst par faktoru, un “Valmieras” jaudīgais uzbrukums un agresīvais presings Jūrmalas aizsardzības līnijai vieglu dzīvi nesola. Ja vien arī momentu realizācija būs labāka nekā pret “Liepāju” (“tikai” 1:0)…

Prognoze precīza: “Valmiera” FC uzvara 4:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Valmiera" FC uzvara
KategorijaFutbols
Koeficients1.70
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Agris SuveizdaSportacentrs.com apskatnieks
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes4
Precīzas2
Zaudētas2
Atgrieztas0
Peļņa:0,16
Prognozes245
Precīzas111
Zaudētas130
Atgrieztas4
Peļņa:-11,54

Mēs izvēlamies

  • Cashback līdz 100 EUR
  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • 75€ bonusa likme
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Saņem €50 vērtas likmes!
  • Sporta iepazīšanās piedāvājums 100% naudas atgriešana līdz pat 40 €
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT
SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu