Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Valmiera” FC cenšas noķert RFS

Jūrmala, 14:00 @ 23.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Svētdien Valmierā notiks Latvijas kausa fināls, taču Valmieras futbola līdzjutējiem šajā nedēļas nogalē galvenā spēle būs sestdienas pēcpusdienā Jūrmalā, kur vidzemnieki viesosies pie “Spartaka”. Kamēr jūrmalniekiem šosezon atlikušas tikai divas spēles un vieta turnīra tabulā jau ir skaidra un garantēta – piektā, tikmēr valmierieši turpina reālu cīņu par titulu, vairs tikai par diviem zaudētiem punktiem atpaliekot no RFS. Šobrīd tabulā rīdzinieki ir piecu punktu attālumā, bet viņi savu 26. kārtas spēli jau aizvadīja trešdien.

Kaut arī “Spartaks” pret Virslīgas lielo trio uzvarējis tikai vienā no vienpadsmit spēlēm (un, starp citu, tieši pret “Valmieru” – 1:0), jūrmalnieki Latvijas grandam bijis ļoti, ļoti ciets rieksts – tikai vienā spēlē “Spartaks” zaudējis ar vairāk nekā divu vārtu starpību un tikai divās spēlēs ar vairāk nekā vieniem vārtiem. Iepriekšējās kārtās “Spartaks” jau atņēma punktus titula kandidātēm “Riga” un RFS (abās spēlēs 1:1), tomēr trešo reizi pēc kārtas to izdarīt nebūs viegli. “Spartaka” plānajam soliņam agri vai vēlu jākļūst par faktoru, un “Valmieras” jaudīgais uzbrukums un agresīvais presings Jūrmalas aizsardzības līnijai vieglu dzīvi nesola. Ja vien arī momentu realizācija būs labāka nekā pret “Liepāju” (“tikai” 1:0)…

Prognoze precīza: “Valmiera” FC uzvara 4:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Valmiera" FC uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.70
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90