Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Valmiera” apspēlēs “Liepāju”

Valmiera, 15:00 @ 18.03.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ “Valmiera” – “Liepāja” 0:1 (0:1)

Latvijas čempionvienība “Valmiera” un bez Eirokausiem palikusī “Liepāja” ir divas komandas, kuras starp grandiem mainījās visvairāk, un diezin vai īstermiņā – uz labo pusi. Valmierieši pārdeva vai izīrēja virkni vadošo spēlētāju un piecus mēnešus pirms Čempionu līgas debijas būvē jaunu sastāvu, bet “Liepāja” pārgājusi uz būtiski atšķirību – būtiski lētāku – modeli, un ir ļoti labs jautājums, cik reāli medaļu pretendenti kurzemnieki būs šajā sezonā – ja starta vienpadsmitnieks joprojām varētu būt pietiekami konkurentspējīgs, tad ar rotāciju, kāda blīvajā sezonā būs nepieciešama, gan var klāties ļoti grūti.

Arī pirmā kārta daudz informācijas par komandu potenciālu neiedeva – pirmām kārtām, “Liepāja” sniegputeņa dēļ nespēlēja vispār, bet “Valmiera” sniegā aizvadīja pusi spēles un pārsvarā iztika ar pagājušās sezonas spēkiem, jaunpienācējus integrējot pamazām. Īres dēļ spēlēt nedrīkstēja RFS piederošais uzbrūkošais pussargs Renārs Varslavāns, kurš varētu būt labs pastiprinājums otrajai kārtai.

Kopumā pirmssezonas prognozēs šķietams, ka konkurētspējīgāka savu mērķu sasniegšanā varētu būt “Valmiera”, kurai galvenais būs tas, cik drīz izdosies iespēlēt jauno sastāvu. Šis arguments nekā daudz gan nedod īstermiņā jeb sestdien gaidāmajai spēlei, taču te jāatgādina, ka “Liepājai” laika sastāva iespēlēšanai un cits cita prasību un varējuma izprašanai varētu vajadzēt vēl vairāk, un vismaz savā laukumā valmieriešiem vajadzētu būt pietiekami būtiskai priekšrocībai.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
"Valmiera" apspēlēs "Liepāju"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.15
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90