40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: vakara galvenajā cīņā tiekas Tils un Bransons

Lasvegasa, 1:30 @ 05.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Svētdienas naktī varēsim vērot ļoti interesantu cīņu starp diviem UFC cīkstoņiem, kas “middleweight” divīzijā cenšas pietuvoties titula cīņai. Darens Tils ir Anglijas cīkstonis, kurš savu karjeru UFC iesāka ļoti skaļi, taču pēdējās 4 cīņas ir piedzīvoti 3 zaudējumi un tikai viena uzvara. Savukārt Dereks Bransons ir amerikānis, kurš pašlaik piedzīvo savas karjeras atdzimšanu – pēdējās 4 cīņās ir 4 uzvaras.

Darens Tils liek lietā savu kikboksa tehniku. Tils neizpilda daudz sitienus, taču tie visi ir ar konkrētu mērķi un domu – nav nekādu lieku darbību. Tils ir cīnījies par titulu UFC, kā arī ir aizvadījis ļoti līdzīgu 5 raundu cīņu pret bijušo UFC čempionu Robertu Vitakeru, kurš noteikti ir labākais vidējā svara cīkstonis, kuru nesauc Izraels Adesanja. Par Tila prasmēm šaubu nav – jautājums ir par to, vai uz cīņu ieradīsies Tils, kurš vēlas nogalināt pretinieku, vai Tils, kurš vēlas nezaudēt.

Bransons ir UFC sastāvā jau 9 gadus un ir īsts UFC veterāns 37 gadu vecumā. Bransons cīņas sākumā būs ar mieru izmantot savu tehniku stājā, taču tiklīdz jutīs, ka kājās viņš nav pārāks par pretinieku, regulāri centīsies to gāzt zemē un izmantot savas prasmes cīņā parterī. Bransons ir cīnījies ar daudz lielajiem vārdiem UFC ar ļoti mainīgām sekmēm, lai neteiktu vairāk.

Ticu, ka Darens Tils saprot, ka šis zaudējums viņu pamatīgi atsviedīs atpakaļ jautājumā par titulu. Pirmscīņas intervijās Tils izskatās fokusējies, gatavs cīnīties un uzvarēt. Prognozēju, ka Tils uzvarēs un izdarīs to priekšlaicīgi, jo ticu, ka spēs apturēt Bransona mēģinājumus cīņu novest parterī un ar laiku uzvarēt cīņu.

Prognoze neprecīza: Bransona uzvara 3. raundā ar TKO

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Tila uzvara ar KO, TKO vai DQ
Veikt likmi
KategorijaUFC
Koeficients2.15
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54