Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: vai “Virtus.pro” iekļūs pusfinālā?

17:00 @ 16.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālā tiekas komandas ar pilnīgi dažādiem spēles stiliem, tādēļ šis mačs solās būt ļoti interesants. “Virtus.pro” (9.) komanda diezgan lēni iesāka šo turnīru, zaudējot pirmajā spēlē 0-2 pret Vācijas komandu “BIG”, bet pēc tam uzvarot visas nākamās, rādot ar vien labāku un stabilāku sniegumu.

Tajā pašā laikā “Astralis” (10.) pirmās divas spēles uzvarēja, bet zaudēja 1-2 pret “NaVi”. Būtiski piebilst, ka uzvara pret “FaZe” bija diezgan neviennozīmīga, jo spēle varēja izvērsties abos virzienos.

Protams, ka LAN turnīrā “Astralis” rāda labāku spēles kvalitāti nekā online, bet tāpat ir sajūta, ka trūkst tās “līmes”, kas varētu komandu pacelt atpakaļ tronī un uzvarēt visas komandas bez problēmām.

Intervijās arī komandas kapteinis “gla1ve” izteicies, ka kopš “device” aiziešanas ir ļoti problemātiski ar AWP pozīciju komandā, neviens gluži ērti nejūtas turot rokās snaiperi. Turpretī “Virtus.pro” komandā ir viens no pasaules labākajiem snaiperiem “Jame”, kurš sev ļoti labā dienā var viens pats uzvarēt spēli. Ja viņam pretī nav kārtīga opozīcija, redzu to par lielu priekšrocību “Virtus.pro” šajā spēlē.

Pēdējā savstarpējā spēlē, kas notika šīgada 27. martā, “Astralis” uzvarēja ļoti tuvā mačā ar 2-1. Ir pagājis labs laiks, tāpat arī ir bijusi aptuveni nedēļa, lai gatavotos savam pretiniekam. Spēle būs grūta, bet pārākus šodien redzu “Virtus.pro”.

Prognozēju, ka “Virtus.pro” uzvarēs sērijā.

Prognoze neprecīza: “Astralis” uzvara 2:1

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Virtus.pro" uzvara sērijā
Veikt likmi
KategorijaCyber
Koeficients2.10
Prognozi piedāvā
Miks Siliņš, eksperts, likme.tv
Esporta apskatnieks
Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes23
Precīzas12
Zaudētas11
Atgrieztas0
Peļņa:+0,37