Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: vai Velsa izcīnīs uzvaru?

Baku, 16:00 @ 12.06.2021
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Eiropas futbola čempionāts turpinās ar A grupas otro maču starp Velsas un Šveices izlasēm. Pēdējā Eiropas čempionātā velsieši pārsteidza visus, jo aizcīnījās līdz pusfinālam. Komandai ir laba aizsardzība, un tā spēlē tradicionālu britu futbolu.

Šveices izlasei ir labs izveidots kodols, taču pēdējās spēlēs nav bijuši labi pretinieki, kas varētu ietekmēt sniegumu turnīra sākumā. Pret Velsu būs grūti gūt vārtus, nedrīkst aizmirst par Garetu Beilu velsiešu uzbrukumā, tāpēc uzskatu, ka komandai ir lielas izredzes pacīnīties par uzvaru.

Uz Šveices pleciem gulsies spiediens, jo mediji Velsu nodēvējuši par grupas pastarīti, kas teorijā nozīmē trīs punktu iegūšanu, kamēr Velsa varēs spēlēt brīvi, par neko daudz nedomājot.

Prognozēju, ka Velsa izcīnīs uzvaru (likme bez neizšķirta).

Likme atgriezta: 1:1

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: Velsas uzvara - likme bez neizšķirta
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.65
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63