40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: vai “underdog” uzvarēs?

21:00 @ 16.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pēc ierastās vasaras spēlētāju pauzes atgriežas ESL pro līga, A grupas pirmās spēles. Šādos brīžos, pēc pauzēm, grūti paredzēt iznākumus, bet, spriežot pēc “Spirit” (12.) spēlētāju aktivitātes, viņi jau ir laicīgi sākuši gatavoties, vismaz individuāli noteikti.

Pēdējā savstarpējā spēle notikusi diezgan senā pagātnē, šī gada februārī, kad “Spirit” uzvarēja 2-1 IEM Katowice turnīrā, un “Astralis” (4.) jau tad spēlēja bez “device”. Pagājušajā turnīrā, IEM Cologne, “Astralis” ļoti negaidīti aizcīnījās līdz pusfinālam, kamēr “Spirit” ierindojās dalītajā 13.-16. vietā, bet svarīgi piebilst, ka diezgan grūtos apstākļos.

Vismaz skaidrība ir par “gla1ve”, kurš pagarinājis savu līgumu līdz 2024. gadam, kā arī “Astralis” pastiprinājusi sastāvu ar jauno talantu “Lucky”, kurš pildīs AWP funkcijas. Interesanti būs redzēt, vai “Astralis” izmantos viņu šodien.

Šīs dienas spēle gaidāma ļoti sīva un šādos scenārijos pēc pauzēm, kā arī turnīra atklāšanas dienā, es dodu priekšroku “underdog” komandai – “Spirit”. Grūti paredzēt, cik ļoti “Astralis” šodien būs sagatavojušies, kā arī svarīgs būs “degster” sniegums ar AWP, kuru šobrīd ir ļoti grūti apturēt.

Prognozēju, ka “Spirit” uzvarēs sērijā.

Prognoze neprecīza: “Astralis” uzvara 2:1

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Spirit" uzvara sērijā
Veikt likmi
KategorijaCyber
Koeficients1.95
Prognozi piedāvā
Miks Siliņš, eksperts, likme.tv
Esporta apskatnieks
Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes23
Precīzas12
Zaudētas11
Atgrieztas0
Peļņa:+0,37