40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: vai “Ratiopharm” sagādās pārsteigumu pret “Virtus”?

Ulma, 20:00 @ 25.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

ULEB Eirokausā sāksies kārtējā spēļu kārta, un Ulmas “Ratiopharm”, kas ar piecām uzvarām un tikpat neveiksmēm ir piektajā vietā B grupā, savā laukumā tiksies ar ambiciozo Boloņas “Virtus”, kas pagājušajā sezonā spēlēja finālā, bet tagad deviņos mačos tikusi pie sešiem panākumiem, kas dod ceturto pozīciju.

Par “Ratiopharm” spēles zīmējumu atbild leģendārais Slovēnijas basketbolists Jaka Lakovičs, un Vācijas komandas sastāvā pulcēti vairāki bijušie NBA spēlētāji, piemēram, Kristiāns Felisio, Sindariuss Tornvels un ne tikai, bet no “Virtus” ierindas izkritis Milošs Teodosičs, un Boloņas sniegums bijis nestabils pēdējā laikā.

Ņemot vērā, ka mačs norisinās Ulmā, uzskatu, ka “Ratiopharm” var pārsteigt, tāpēc prognozēju mājinieku uzvaru ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Prognoze precīza: “Ratiopharm” uzvara 84:68

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Ratiopharm" handikaps -2
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.28
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73