40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: vai pārtrūks Sevastovas neveiksmju sērija?

Ņujorka, 18:00 @ 31.08.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvija otrā labākā tenisiste Anastasija Sevastova otrdienas vakarā uzsāks “US Open” turnīru. Latviete, kura rangā atrodas 65. vietā, sacentīsies ar Čehijas pārstāvi Kateržinu Sinjakovu, kura rangā ieņem 53. vietu. Ceturto reizi spēlētājas tiksies savā starpā, un vadībā ar 2-1 atrodas Sinjakova.

Augstvērtīgākos rezultātus tūrē Sevastova pēdējā laikā parādījusi uz zāliena, taču tas bija jūnijā. Īstbornā viņa sasniedza ceturtdaļfinālu, savukārt Vimbldonā bija trešā kārta, taču kopš tā laika sniegums tikai pasliktinājies. Jūlija pirmajā dienā izcīnīta uzvara Vimbldonā ir vienīgais panākums pēdējos divos mēnešos, turklāt iepriekšējā turnīrā Sinsinati latviete izstājās veselības problēmu dēļ.

Kopš maija mēneša Sinjakova spēlē stabili. Lai gan nav lielu panākumu, septiņos turnīros pēc kārtas viņai izdevies izcīnīt vismaz divas uzvaras, turklāt tas izdarīts gan uz māla, gan zāliena, gan “hard”. Pagājušajā nedēļā Klīvlendā Sinjakova spēlēja ceturtdaļfinālā, kurā trīs setos zaudēja nākamajai čempionei Anetei Kontaveitai.

Jāsaka godīgi – šobrīd Sinjakova ir daudz labākā fiziskajā formā. Sevastovai būs grūti spēkoties ar čehieti, tāpēc prognozēju, ka Sinjakova uzvarēs ar vismaz četru geimu pārsvaru (handikaps -3,5).

Prognoze precīza: Sinjakovas uzvara 7:6(6), 6:3

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Sinjakovas handikaps -3,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.85
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19