40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Vai “OG” spēs izrādīt pretestību neuzvaramajai “Secret” komandai?

18:55 @ 24.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

“DreamLeague Season 14 Upper Division” noslēdzošā spēle “Dota 2” disciplīnā, kurā tiksies pasaules ranga līderi “Team Secret” pret “OG”. Ja pasaules spēcīgākā komanda jau ir nodrošinājusi savu dalību “ONE Esports Singapore Major 2021”, tad “OG” šī ir pēdējā iespēja, lai nodrošinātu dalību šajā augstākā ranga turnīrā.

Šajā sezonā “Team Secret” nav piedzīvojuši zaudējumu rūgtumu, tomēr nodrošinātā uzvara sezona un dalība Singapūras turnīrā var nozīmēt nelielu atslābināšanos no spēlētāju puses. Tikmēr “OG” tikai uzvara 2-0 var palīdzēt iekļūt sev tik ļoti nepieciešamajā četriniekā. Pēdējās divās nedēļas gan Eiropas vienība nav rādījusi pārliecinošu sniegumu, piedzīvojot divus zaudējumus un vienu uzvaru.

Visticamāk “Team Secret” izdosies uzvarēt un “OG” sapnis par “ONE Esports Singapore Major 2021” tiks izsapņots, tomēr ņemot vērā abu komandu atšķirīgās situācijas turnīra tabulā un spēles nozīmi “OG” ir cerība, ka mačs būs ļoti saspringts.

Prognoze: Būs nepieciešamas visas trīs kartes jeb karšu skaits vairāk 2.5

Pievienojies un saņem lielisku LVBET welcome bonusu!

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Būs nepieciešamas visas trīs kartes jeb karšu skaits vairāk 2.5
Veikt likmi
KategorijaCyber
Koeficients 2.17
Prognozi piedāvā
Matīss Daniels Kokins, eksperts, likme.tv
Esporta entuziasts
Matīss ir Sportazinas.com e-sporta sadaļas žurnālists, kurš aktīvi seko galvenajām šī sporta aktuālitātēm. Pastiprinātu uzmanību eksperts pievērš tādām spēlēm kā: CS:GO, Dota 2, League Of Legends un Valorant.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes13
Precīzas4
Zaudētas9
Atgrieztas0
Peļņa:-5,49