40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: vai Medvedevs spēlēs finālā?

Ņujorka, 22:00 @ 10.09.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Kanādietis Fēlikss Ožē-Aliasims, kurš ATP rangā atrodas 15. vietā, ar Krievijas tenisistu Daniilu Medvedevu, kurš rangā ir 2. vietā, sacentīsies par vietu “US Open” finālā. Vienīgajā savstarpējā spēlē pirms trim gadiem uzvarēja Medvedevs.

Ožē-Aliasims pirmo reizi iekļuvis “US Open” pusfinālā. Izskatās, ka darbs ar Rafaela Nadala onkuli nav bijis veltīgs, turklāt vasarā viņš sasniedza arī Vimbldonas pusfinālu. Pirmajā kārtā kanādietis triumfēja trīs taibreikos, turpinājumā bija gan vieglākas, gan grūtākas cīņas, taču visās viņš apliecināja savu pārsvaru, turklāt ceturtdaļfinālā viņš ilgi necīnījās, jo pretinieks izstājās jau otrajā setā.

Medvedevs šobrīd ir lieliskā formā, turklāt “US Open” viņš nav zaudējis nevienu setu, atskaitot ceturtdaļfināla cīņu. Augusta vidū turnīrā Toronto viņš uzvarēja, savukārt Sinsinati piedzīvots zaudējums pusfinālā, kas nozīmē, ka 14 maču ietvaros viņš uzvarējis 13 reižu.

Protams, ka visi uzskata, ka Medvedevs uzvarēs un iekļūs finālā, jo pēdējā laika sniegums Krievijas pārstāvim bijis lielisks. Prognozēju, ka Medvedevs triumfēs ar vismaz sešu geimu pārsvaru.

Prognoze precīza: Medvedeva uzvara 6:4, 7:5, 6:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Medvedeva handikaps -6
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.77
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19